WRC - 🇪🇺 Közép-Európai Rally
WRC - 🇯🇵 Japán Rally
ERC - 🇭🇺 Rally Hungary

Ezek az izgalmas programok várnak a Rally Hungary nézőire

A verseny mellett számos érdekes és izgalmas programlehetőség vár azokra, akik kilátogatnak az idei Rally Hungaryre.

Ostberg idén is az Európa-bajnokságon fog versenyezni

Mads Ostberg a tavalyi harmadik helyezés után idén is a Rally Európa-bajnokságon indul, mégpedig a Tagai Racing által felkészített Citroen C3 Rally2-vel.

Meglepetések Portugáliában: Carlos Sainz visszatér a Dakar győzelem után, Loeb új kategóriában indul

Portugáliában több mint 160 nevezővel rajtol a vb harmadik futama.

Az Európa-bajnok Paddon a Rally Hungaryn kezdené a címvédéshez vezető utat

Hayden Paddon először fog Magyarországon versenyezni a veszprémi Rally Hungary alkalmával, melyen új verseny ide vagy oda, győzni szeretne.

Lappi szerint a problémák elkerülése már felér a sikerrel Kenyában

Esapekka Lappi a Svéd Rallyn aratott győzelem után Kenyában már annak is örülne, ha el tudná kerülni a problémákat.

MNASZ-elnök: gyökeres változásokra van szükség a hazai rallyversenyek rendezésében

Az Esztergom-Nyerges Rally után az MNASZ vizsgálóbizottságot hozott létre, az elnök pedig konkrét megoldási javaslatokat ígért.

Rovanpera elkerülné a problémákat Kenyában, de tudja, ez nehéz lesz

Kalle Rovanpera idei második WRC-futama lesz a kenyai Szafari Rally, melyen ugyan korábban már tudott nyerni, idén azonban minden eddiginél nehezebb verseny várható.

68 páros nevezett a Horvát Rallyra – egy magyar duónak szurkolhatunk

A WRC2-ben várható a nagy csata a Horvát Rallyn.

Az ERC-vel azonos versenytávot teljesít a 30. Veszprém Rally mezőnye

Megjelent a 30. Veszprém Rally versenykiírása, mely szerint másfélszeres szorzóval kerül megrendezésre az ORB szezonnyitó versenye április 12-14. között.  Veszprémben kezdődik az ERC idei nyolc...