2024. május 06. 20:41
WRC - 🇪🇺 Közép-Európai Rally
WRC - 🇯🇵 Japán Rally
ERC - 🇭🇺 Rally Hungary

Eladó a Peugeot 206 WRC, mellyel Grönholm, Burns, Panizzi és Rovanpera is versenyzett

Egy aukciós oldalon meghirdetésre került az a 2001-es Peugeot 206 WRC, mellyel Gilles Panizzi és Marcus Grönholm is győzelmet tudott ünnepelni a WRC-ben, de vezette vb futamon Didier Auriol, Richard Burns és Harri Rovanpera is.

Az USA újabb lépést tesz, hogy újra WRC futamot rendezhessen

38 év után térhet vissza a világbajnokság az USA-ba.

Sébastien Ogier megkapta a Francia Becsületrend lovagi fokozatát

A nyolcszoros rally világbajnok Sébastien Ogier néhány napja a francia elnök, Emmanuel Macrontól vehette át hazája legértékesebb kitüntetését, a Francia Becsületrend lovagi fokozatát.

Kiválóan kezdtek Csomós Mixiék a Kanári-szigetek Rally pénteki napján!

A Kanári-szigetek Rally első pénteki szakaszán Yoann Bonato volt a leggyorsabb, de Csomós Mixi sem sokkal maradt el tőle. A francia versenyző összetettben is az élre állt, míg Mixiék a harmadik helyen állnak.

A Toyota kijelölte három versenyzőjét, akik a gyártói pontokért harcolhatnak Portugáliában

A Toyota Gazoo Racing négy versenyzővel áll rajthoz a Portugál Rallyn jövő héten, a gyártói pontokért azonban csak három versenyző harcolhat.

Paddon az élen, Csomós ötödik a Kanári-szigetek Rallyn

Hayden Paddon autózta a legjobb időt a Kanári-szigetek Rally csütörtök esti szuperspeciál szakaszán, míg Csomós Mixi holtversenyben az ötödik, László Martin a 15. lett.

Csomós Mixiék büntetéssel kezdik a Kanári-szigetek Rallyt

A kvalifikáció után büntették meg a magyar párost.

Pepe López Rally2-es Forddal folytatja a Portugál Rallytól

Meglepő döntést hozott a Monte-Carlo Rallyn kategória győztes és Horvátországban második helyen záró Pepe López a Portugál Rally előtt.
24,676RajongókTetszik
1,924KövetőkKövetés
1,980FeliratkozóFeliratkozás

F1

Leghamarabb 2027-ben csatlakozhat a Lancia a WRC-hez

Didier Clement, a Stellantis Motorsport ügyfélprogramjának vezetője elárulta 2025-ben és 2026-ban még biztosan nem csatlakozik a Lancia a WRC-hez, erre leghamarabb 2027-ben lesz esély, ha időben kiderülnek a sorozat jövőbeni szabályai.
A Kanári-szigetek Rally legeredményesebb versenyzője Carlos Sainz, aki úgy tudott öt győzelmet aratni a spanyol versenyen, hogy mindössze ennyiszer is indult rajta.