Sebesség Fesztivál 2024 Rallycross Országos Bajnokság II. futama a Kárai Trans kupáért

2010-09-07 20:12:24
Sziasztok.Zsolti Volán Rallye-s rajtlistát sajnos nem találtam de '80-as CASCO-sat igen!
2010-11-04 21:57:36
Jó a cikk!Talán azért kevés a hozzászolás mert a rallye2.hu-ra nem került fel az interjú? Szerintem!
2011-01-19 22:17:06
Sziasztok!
Fantasztikus,hogy mi megy itt pár napja nem győzőm elolvasni + menteni a rengeteg fotót.
historyfun
Előkerült néhány régi eredménylista: 78-as Bükk kupa,80-as Mecsek I oszt. + Főtaxi-Wynns 77,78 Volán 77,78 , Nyirség 78 Túra.Elküldjem valamelyiket?
Gyönyörü lett a Renault, ha lehetne egy fotót elölnézetböl is. király Ezt a Mecseki fotót apámékrol pedig mégegyszer köszönöm.
2011-01-20 19:39:53
historyfun!
Akkor hétvégén szkennelek! vigyorgok
Hillman!
78-as Nyirség Túra eredménylista.3as Géposztály.
Van még pár rajtlista,eredménylista,fotó az nem nagyon csak apámékrol pár.
2011-01-20 19:49:08
Volán Rallye '78
2011-01-20 19:54:38
Moszkvics csapat '79
2011-01-20 19:58:41
Főtaxi Wynns '78 Túra 3.Géposztály Eredménylista.
Hillman!
Nem 2 bajnokság fut nálunk hanem sok R1,R2,RTE,RSB,Ezerjó,Tamási stb.Sok komoly autó van csak mindenki máshol indul.
2011-01-22 21:56:31
Értem én a kérdést. vigyorgokIgazad van a R2 egy "takarékosabb" bajnokság, több versenyző is van aki már ment első osztály-ban /vagy éppen nem ment de simán mehetne az eredményei,tudása alapján/ de itt jobban érzi magát mert R2-ben nagyon jó a hangulat a versenyzök között. mosolygok nevetekmeg persze a költségek is kissebbek mint az elsö osztályban.Tudom,hogy tisztában vagy ezekkel csak arra akartam rávilágitani,hogy van még jó pár bajnokság komoly versenyzökkel komoly technikákkal akik beférhetnének akár az első osztályba is.Tehát sok bajnokság van!!
2011-01-23 12:02:43
ocsimechanics!
Ne szomorkodj ennyire,mert ez azért nem igy van! Vidámság!
2011-01-24 20:17:05
Na de milyet versenyeztünk!! vigyorgok király
2011-01-24 20:58:21
Tomi!
Sajnos nincs meg a felvétel,sőt még csak nem is láttuk,de nagyon megnézném mert belülröl nagyon extrém volt.Olaszfalun volt az eset a rajt után pár km.rel egy lejtős J1-ben fölusztunk az aprómurván,/ 4-ik ben/ aztán feldöltünk és a nedves füvőn nagyon jól csúszott a trabant tető .Sok méter után a fák közt áltunk meg,majd a nézők visszaboritottak minket és a doki mondta nekik,hogy az aprolékot szedjék össze/hátsó szélvédő,szélvédő gumi stb./ és tegyék be a csomagtartóba mer az kell neki.