Nem megy valaki esetleg Tatabányáról Lábatlan-Bajnára?
2013-02-18 19:22:36
Én is megkaptam. Köszi szépen. mosolygok
2012-03-08 18:27:32
Én ott leszek Egerben, hidegen hagy ki rendezi, legalább lesz verseny. Szerintem sokkal gázabb lett volna, ha az évadnyitó rögtön elmarad, és majd májusban indul 1 murvás versennyel.
Szerintem nem a mi dolgunk eldönteni, hogy melyik rendezőnek, hogy éri meg versenyt rendezni, ez az ő dolguk.
2012-03-01 15:28:02
Eger rally kiírás várható még a hónapban? neszóljszám
2011-07-29 20:45:25
Én megkaptam. :D Svéd futamét nyertem meg.
2011-07-26 21:38:50
Zerge!

Megkérdezhetem a pályazár pontos idejét Rakaca-Meszesen? Fél 8 körül?
2011-05-13 22:22:11
Előző IRC-re sem lehetett. Valoszinü ORB és WRC elötippelö bajnokság lesz.
2011-05-11 21:39:45
Ez még úgy is csak tájékoztató jellegű. Reméljük lesz szombat estére rajtlista.
2011-05-11 16:02:47
Ez az, h mi nem az esést nézni megyünk. Ezért is járunk a kör gyorsra, mert többször látni a mezőnyt. De kinek ez kinek az tetszik.
2011-05-11 14:03:25
Amúgy már tavaly sem volt semmi ott RTE-n. Évek óta itt mennek. Miskolc rallyn nemvolt előtte lassító, meg már pár éve nemvolt akkor a programba ORB-ben ilyen irányba, azért nézték be páran.

1. Ismeri mindenki azt a kanyart, h trükkös.

2. Ki is lesz lassítózva.
2011-05-01 21:56:18
6-700 ezer vigyorgok vigyorgok vigyorgok Ne nevettess már. Szóval betervezhetek 1 évet 1 top N-es Micsuval 3,6 misiből? helyeslek Álom édes álom vigyorgok vigyorgok
2011-05-01 12:43:31
Előző körbe nem történt ott semmi? Hát bmeg, legközelebb javaslom h állj be a gumilassító közepébe, ott biztos lesz hely, és jól is látsz mindent. Ott is annyi az esély mint külső íven...
2011-05-01 10:56:38
Ember itt nem csak a Botka versenyét tetted tönkre, hanem azokét is akik 1 kör etap-ot néztek, köztük mi is.
2011-04-30 15:45:16
Butor Robi nagyon tőre vette a rajttól kb 3km-re lévő jobbosba és a beton vízátvezetö kitépte a futóművet.
2011-04-28 22:52:03
Miskolc rally honlap
2011-04-27 22:53:11
Tesztekről van valakinek vmi infója?
2011-04-17 12:28:56
Valakinek megéri még a prológ ennyiért? Jó pár évig ki nem hagytunk volna 1 Miskolc prológot, e nélkül nem indult a rally nekünk, de ennyi kocsiért kíváncsi leszek mennyien fizetnek be.
2011-04-14 12:56:28
Ne nevessünk, inkább szomorú, hogy itt tartunk. Az első nevezési listán se voltak rengetegen, de h most a fele van, elég fura...a rajtlistára majd megint elfogy vagy 10 autó akkor komoly mezőny várható.
2011-04-14 09:49:34
Elfogadott nevezések: Orb - 36
rally2 - 18
historic - 6

Ez most valami vicc?
2011-04-11 22:19:36
Nem hasonlítanám mondjuk a 2007-2008-as Miskolc rallyhoz a mostanit. Pl. 2007-ben ORB-ben 130-as volt a legnagyobb rajtszám, rally2-ben 68. Nagyon más volt az.