Összes oldal:
845813338
Napi oldal:
207599
Jelenleg:
824
Regisztrált:
0
* - bejelentkezve
PLETYKA fészek
oldalanként
10 20 50 100 |
összesen: 3332 hozzászólás • 167 oldal
Na megnézzük lehet e ide irni, másnak állitólag nem megy.
A régi fészek képekkel a kezdetektõl április20ig megvan, nem veszett el. Az oldalak pdf.be kinyomtatva. Ha érdekel valakit felteszem majd valaholva.
Regisztrálnom kellett újra,így tudtam belépni.
Zsolti70,akkor megyünk Esztergom Rallyra ?
Dolgozok a dolgon de sajnos képlékeny minden.Nem úsztam meg az idõjárás szélsõséges mivoltát.Uszoda lett a pincémbõl és a tetõn is elmozdult egy két cserép,úgyhogy gõzerõvel dolgozom a hétvégén a kárelhárításon hogy a jövõhétre készek legyek.Igyekszem Laci.
Még jó hogy értesz hozzá.
Majd még infózunk.
Látom frissült az adatlapod,legalábbis a kép az új lett.
Egy kicsik és is frissitettem,leírtam hogy is kezdõdõtt.
Tudod Laci,ha már DuEn mester kérte hogy ha lehet arccal vállaljuk magunkat fel akkor legyen.Igaz nem hiszem hogy bárkit is megbántottunk volna,a Plegyka fészek sosem volt a sárdobálás színhelye.Igaza volt Endrének hogy így legyen,mert bizony néhány fórumon bizony rágalmazásba fulladt a vita.
Hello!
Üdv mindenkinek az új fészekben!!
Sziasztok!Negatív rekord:9 nap hozzászólás nélkül!Remélem,hogy ez csak egy kakukktojás...
10. • 2010-06-02 22:43:50
nem egy parc fermé az biztos
pedig régen nem ilyen volt tényleg
11. • 2010-06-03 10:52:44
CSÕ-R Mindenkinek! Jön a nyár ? Kirepültek a madarak ? ÉBRESZTÕ !!!
12. • 2010-06-03 10:56:33
jaj!! fel is riadtam egyböl
13. • 2010-06-03 10:57:17
Na jó !! Egyszer már kérdeztem: H.F. : Ki ment elõször Micsu-val itthon?
14. • 2010-06-03 10:57:48
15. • 2010-06-03 11:04:23
ASI 2001 N4 ES MITSU??
16. • 2010-06-03 11:22:38
Elek, 99-ben?
17. • 2010-06-03 11:24:07
vagy hát attól függ, mert az Oroszlánék már 91-ben is mondjuk Galanttal lettek bajnokok... (micsunak micsu...)
18. • 2010-06-03 11:29:10
vagy akár...1996 - 1997. - Rallycross: országos amatõr versenysorozat abszolút bajnok (Mitshubishi Colt) ifjb Rabocsi
19. • 2010-06-03 11:32:44
há de nénikérem, az kicsit késõbb van 91-nél :D
20. • 2010-06-03 11:37:18
jájj bazze
télleg
hudeszöke
PLETYKA fészek
oldalanként
10 20 50 100 |
összesen: 3332 hozzászólás • 167 oldal