| ALLADA mondta magáról: Itt mentek a volán rally-k a 80-as évek elején,persze hogy elszöktünk versenyt nézni.
A München Wien Budapest is áthaladt a falun,
a versenyzõk gyakran matricákat dobáltak.
Ezekkel indult a rally szeretet,még gyerekként.
24 évig nézõként,2004.tõl navigátorként folytatódott.De még mindig többet vagyok nézõ,
mint versenyzõ.2003-tól csak kamerával megyek
versenyt nézni.
A versenyeken,és a pálya szélén,sok emberrel ismerkedtem meg.(Versenyzõk,fotósok,videósok,
sportbírók,nézõk)
Ami még nem maradhat ki,a ladák.
Remélem még sokáig ott lesznek a pályán.
|