Rizsa
Rizsa
2013-08-14 18:39:54
utolsó bejelentkezése
Rizsa

10 hozzászólás
nincsenek kedvencei és õt még senki nem jelölte kedvencnek
még nem töltött fel képet
Összes oldal:
847733501
Napi oldal:
188994
Jelenleg:
578
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
Rizsa hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 10 hozzászólás • 1 oldal
2013-08-14 18:33:20
http://www.bild.de/regional/hannover/unfaelle-mit-todesfolge/rallye-fahrerin-aus-bissendorf-ueberlebt-31791268.bild.html

Errõl vmi info???
2011-09-15 07:22:17
Szerintem itt egyértelmûen a sörös, boros nézõkrõl van szó! Nem azokra gondol mint pl. Robi_21074, akik nem inni mentek a pálya szélére! Itt a fórumon is többen az ilyen viselkedést kritizálták, teljesen jogosan!
2011-09-14 20:46:35
Mégis ki mondatná? Ezt mindenki így látja aki a verseny közelében volt, és már jó páran fórumos társaink közül is!
Megnéznék egy linket ahol a rendezõ a nézõket hibáztatja bármiért is! Szerintem senki nem volt felkészülve ekkora tömegre! Ez pedig azért lehet mert mióta a hárombetûs autókat nem értékelik abszolútban ki vagyunk éhezve a jó versenyekre! És most sok éhes ember eljött!
2011-09-14 16:48:31
Azért azt remélem, hogy azt senki nem gondolja komolyan, hogy a rendezõ itt és most látta elõször az IRC mezõnyt???
Nagy munka van benne,hogy ezek az emberek idejöttek, és nem õk jöttek Pécsre tárgyalni. Jó pár IRC versenyt láttak a rendezõk!
Egyébként általában a szakaszvezetõ bíró dönti el a bírók helyét a pályán, többéves tapasztalattal a háta mögött!!!Arról hogy sokan nem tudtak a pályán viselkedni, sem a rendezõk, sem a bírók nem tehetnek! Harcmûvész képzettsége pedig kevés bírónak van! Úgy tudom, mind az IRC-sek, mint az Eurosport emberei elégedetten távoztak a városból!Tényleg túlzás ennyire lehúzni a versenyt!!!
2011-08-29 19:14:52
Jobban megnéztem, és tényleg!
A vásártér a plázával gyakorlatilag szemben van!
2011-08-29 09:18:54
Ha jól tudom a vásártéren nincs semmi!
Pláza térkép:
http://www.pecsplaza.hu/cikk/megkozelites
Expo:
http://www.expocenterpecs.hu/
http://www.expocenterpecs.hu/images/Pecs_terkep.jpg
A kettõ egymástól kb 500m!
2011-07-26 07:29:40
Sajnos ez így van. Amúgy is az IRC pilótáknak új pályák lesznek, és ilyen szintû mezõnnyel nekünk is!!!
2011-07-24 18:53:03
Mert természetvédelmi okok miatt, vagy az útminõség miatt, vagy van még millió ok amiért nem lehet új pályákat kijelölni!
Ezzel minden rendezõ küzd sajnos, errõl elég sokat lehetett olvasni tavaly is Veszprém elõtt!
2011-07-23 13:27:41
ellustulló!
Nem lehet más pályákat berakni mert nincs. Nem egyszerû pályákat szerezni!
2011-04-02 14:02:04
etap a 3.!
Rizsa hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 10 hozzászólás • 1 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k