SMisi
S Misi
2014-12-21 08:56:26
utolsó bejelentkezése
SMisi

28 hozzászólás
nincsenek kedvencei és õt még senki nem jelölte kedvencnek
még nem töltött fel képet
Összes oldal:
848050285
Napi oldal:
38404
Jelenleg:
532
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
SMisi hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 28 hozzászólás • 2 oldal
2013-03-13 17:55:32
pár hete azt lehetett olvasni, 1.6-os wrc-vel nem lehet a bajnoki címért harcolni, csak a "régi" 2 literesekkel...erre gondoltam, ezért írtam...
ha ez azóta megváltozott, akkor számomra új infó.
2013-03-13 15:18:46
DS3 biztos nem, mert azzal nem lehet indulni a bajnokságban.
2013-03-13 15:18:46
DS3 biztos nem, mert azzal nem lehet indulni a bajnokságban.
2013-03-04 20:13:45
sikerült leragadni a helyesírásnál.
Talán azért írtam, mert fel lett hozva Finn VB a 60eurós belépõjével.....erre írtam Franciát stb. az ingyenes belépõvel.... azzal példálózzatok!
ellenszolgáltatás... egy dolog elég lenne: rajnál beállítanám az órám, és a két nap tudnám másodpercre, mikor indul az elsõ autó.

Persze a lényeg a látványban van... Finn VB 60 euro. Ezért a pénzért belecsöppensz egy álomvilágba, ahol nem hiszel a szemednek, és még a 130km/h átlagú gyorsokon is S2000 veri az R4-et...csak hogy kicsit MAGYAR szemmel is nézzem.



és itt?
2013-03-04 20:13:45
sikerült leragadni a helyesírásnál.
Talán azért írtam, mert fel lett hozva Finn VB a 60eurós belépõjével.....erre írtam Franciát stb. az ingyenes belépõvel.... azzal példálózzatok!
ellenszolgáltatás... egy dolog elég lenne: rajnál beállítanám az órám, és a két nap tudnám másodpercre, mikor indul az elsõ autó.

Persze a lényeg a látványban van... Finn VB 60 euro. Ezért a pénzért belecsöppensz egy álomvilágba, ahol nem hiszel a szemednek, és még a 130km/h átlagú gyorsokon is S2000 veri az R4-et...csak hogy kicsit MAGYAR szemmel is nézzem.



és itt?
2013-03-03 21:41:40
Jó Magyar szokás szerint a legdrágább VB belépõ lett felhozva.....ahol a 60 euro mellett minden pálya szélén az egyszeri parkolás, az Õ szavaikkal élve csak 5 euro...napi 4 gyorsnál 20....a hétvége alatt 11-12 gyorsnál 60 euro....De Õk picit máshogy élnek mint Magyarország 95%-a
Hozzátok fel a Francia VB-t vagy a Görögöt stb.
2013-01-04 09:11:48
(23 - Turán Frigyes / Zsiros Gábor): accident in SS 1
2012-11-17 17:51:37
Üdv.
Nem tudom a bordó(?) honda civicen a T-anulo matrica csak viccbõl volt-e, de ha nem, akkor ilyen rallyt tanuló embereket szeretnék vagy 600-at, mert amit beláttam (3 kanyar) ott határon fordult!! Respekt!
2012-11-02 17:43:51
Köszönöm! mosolygok
2012-11-02 10:36:51
Üdv.
Ilyet még valahol lehet kapni?
SMisi hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 28 hozzászólás • 2 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k