Ha azt mondod vicc, akkor NEVESSÜNK!!! vigyorgok
(mellesleg, 30-25-5-öt számoltam, de hol van még a vége? kacsintok)
2011-04-14 09:47:18
Jópofi az interjú végén a hasonlat, az úszkáló úriemberekről. vigyorgok
Azt kellene kideríteni az illetőkről, hogy mit keresnek a "hajó" körül? Kárörvendve nézik ahogy süllyed, vagy szeretnének felkapaszkodni rá, a biztos továbbhaladás reményében?
Mert nagyon nem mindegy!
2011-04-12 21:09:58
Lipi!
Egész jó kis társaságba keveredtél.
Persze, most nem érted, mit is akarok. Az április 12.-i születésűekről beszélek:
-Rómer Flóris nemzetközileg elismert régész.
-Váradi Béla focista
-Ed O'Neil szinész/Al Bundy/
-Vittorio Jano magyar származású versenyautó tervező
/Alfa-Lanci-Fiat/
-Abraham Lincoln USA elnök.
Szóval nem egy rossz csapat, és Te sem lógsz ki a sorból!
Isten éltessen vigyorgok vigyorgok vigyorgok
2011-04-08 16:41:49
LegacyRS
Ez matematikailag kifogástalan. Az viszont érdekes, hogy a 3. gyors után mit keresnek Encsen? megdöbbent megdöbbent megdöbbent
2011-04-07 12:22:20
BettesP!
Az előrejelzésemet megtalálod, az "Eger Rallye" -fórum 18.oldalán, a 471.sz. hozzászólásomban.
(április 26.-án 22:54-kor írtam)
Nem olyan nagy kunszt kiszámolni.
Köszönöm a megtiszteltetést, de a saját érdekedben ne hívj a csapatodba. Nagyon sok bajod lenne velem.... helyeslek
2011-04-07 11:28:46
Nem érdemes összekapcsolni az eseményeket, mert úgy nagyobbnak látszanak. Az, hogy defektveszélyes a gyors, nem oszt vagy szoroz, abból a szempontból, hogy előtte- utána mennyi kell várni. Megértem, hogy bosszantó....ezt már verseny előtt kielemeztük :(
/nagylelkűség nélkül is, kész egy kerékcsere 1 perc alatt/ kacsintok
2011-04-07 10:40:32
BettesP!
Komment nélkül, csak a tények:
A 4.gyors rajtja és az IE5 között 52.6 km-re volt 55 perc.
A 17 km-es4.gyorsot Ti 11:29.4 alatt tettétek meg.
A maradék fél perc + 1 perc a beíró (mert nagylelkű vagyok)
Marad 35.6 km etapra 43 perc. Az 49.6 km/h átlag.
Az miért nem elegendő???
/megjegyzem, ezen az etapon az egész mezőnyből 1(!) késés volt/
2011-04-06 23:03:47
BettesP!
Ez melyik része volt a versenynek? 3.-4. gyors közötti?
2011-04-06 22:53:43
viktor01!
Jól mondod! Tényleg meglepetés lenne egy olyan pálya, ami még a kiírásban sincs. Az lenne a legszebb, hogy még a rendező is meglepődne. helyeslek helyeslek helyeslek
2011-04-06 09:59:01
bitu!
Tévedésben vagy, ez az irány (2gyors, több óra állás) a rendezőnek sem jó. Valoszinű nem ezt tervezte, így sikerült bizonytalan
A büntetésekről:
az etapok átlaga, kb. 35-50km/h-ra jön ki. Nem írták elő a száguldozást. kacsintok
2011-04-04 19:51:28
zsolti1970!
Egyszerű a magyarázat: nem ugyan az.
Ez Eger volt , az Miskolc lesz. Más a rendező, más a versenyigazgató mások a bírók, stb. Senki sem állíthatja előre, hogy jobb lesz, viszont Te sem mond előre, hogy: nem lesz jobb. kacsintok
2011-04-02 13:13:51
Jaja! Most mondta az elsö 20(!)versenyzőpáros eredményét a 3. gyorsról, miközben a rallylive azt írja a 3. gyors még el sem indúlt. mérges
2011-04-01 23:32:34
robi_21074!
Nem erről beszélek, csupán Kárász00 első mondatára reagáltam neszóljszám
2011-04-01 23:19:14
Kárász00!
Szerintem a nézők túlnyomó többsége is a versenykiírásból tájékozódik. Sokkal autentikusabb hírforrás, mint a Kiskegyed vagy a Blikk. vigyorgok
Kárász00!
2011-04-01 00:16:01
Igen, erre emlékeztem. Az ujságkivágásban: "...-Szilvásvárad-Lillafüred-...- vigyorgok
Bár meglehet, hogy nem volt gyorsasági, "csak " egy emelt átlagú etap, nagy tempóban, sisakban, éjszaka...
na de kell ettől több egy autó-őrült 16 éves kölyöknek? vigyorgok
2011-03-31 23:33:35
historyfun!
Biztos, hogy ugyan arról beszélünk???
"visegrádi gyors-rezervátum"???
Azért kérdezem, mert 1970 körül, voltam nézni Jávorkuton, a M-W-Bp. rallye egyik gyorsaságiját. Majd' 30 kilométeres volt, Szilvásváradról rajtolt, és keresztül ment a Bükk-fennsíkon. Na ennek a neve volt a Rezervátumi gyors.
/ha a visegrádi hegységben is volt -anno- rezevátum, akkor tárgytalan a hozzászólásom kacsintok/
2011-03-31 07:47:47
Waldes! Nagyon valószínű, hogy a jegyszedő már várni fog, akármilyen korán is érsz oda vigyorgok
2011-03-30 23:16:23
Labi86! Rajtceremónia OK, de hova lett a Cél? Amikor az rte lejön az 5. gyorsról, egyenesen beállnak a PF.-be (szerviz-gyűjtő-céldobogó sehol) Eredetileg volt egy 16:30-ra tervezett dijkiosztót, de ma már arról sincs szó. Pláne, hogy az első autó 16:00-ra várható a PF-be, a vége akár 17:30-is lehet. Erre nem gondoltak? megdöbbent
2011-03-30 22:31:52
pestitomi! Bár a Kulcsék versenyautójában nem láttam, viszont a tréningautó kesztyű tartójában, valóban standard felszerelési tárgy volt a jellegzetes szögletes üveg. helyeslek