Hillman hozzászólásai
oldalanként | növekvő

összesen: 510 hozzászólás • 26 oldal
2011-01-21 20:58:37
bégyé! Árnyalatnyi különbség van a két történet között. Ha hinni lehet a legendának, a Capri hidat a szerelők "meg", a Zsiguli kereket viszont "el" vették vigyorgok. Állítólag volt valami fegyelmi ügy is ebből. Mindegy, a CÉL szentesíti az eszközt. Lényeg, hogy a Benító valoban egy nagy fazon volt. Ezen a képen a rajtra vár a mattfekete szörny, és még minden kereke megvan vigyorgok
2011-01-21 19:16:03
Igen, a pálya felső harmadában volt egy vonal (színére már nem emlékszem) amit ha mind a négy kerékkel átléptél, akkor kizártak nemértem
2011-01-21 18:46:51
historyfun! Az értékelésre már nem emlékszem. Arra viszont még ma is mérgelődve gondolok, hogy csak a pilóták versenyezhettek ezen a különpróbán, a navigátorokat nézővé degradálta a T.Rendezőség. mérges
Keresek majd közelebbi képeket....
2011-01-21 16:09:15
Csupán a fiatalok kedvéért:
A Stomil Y-t úgy is hívták, hogy "tyúklábmintás", a Barum babszem-nek (ha jól emlékszem OR6) pedig mifelénk "piskótamintás" volt a beceneve. vigyorgok
És amikor először mentünk Barum Racing-el azt hittük sinautóba ülünk, nem orrtolós Ladába. helyeslek
2011-01-21 13:47:06
Szerintem nem naívság, hanem szükség kérdése. Ahogy a parasztember mondja: a muszáj nagy úr. Volt szerencsém nekem is májusi versenyen tükör aszfalton téli mintással menni, annyira szakadt az eső.megdöbbent. Nem oda való, de jobb volt a vízkiszorítása mint az aszfaltguminak. Túléltük helyeslek
2011-01-21 13:33:23
historyfun! A fotó alapján nem tudok segíteni, de egy -nem túl komoly- idézettel hozzájárulok a gumi-kérdéshez:
"az Y mintás Stomilnál nincs jobb gumi, csak drágább" Golyó alias Volycsik Ferenc vigyorgok
2011-01-21 13:09:00
historyfun! A Dacia stimmel, az Afit SC Miskolc is. De: Soós a pilóta fehér pólóban, Deme overállban(és jó húsban. vigyorgok Vagyis Soós-Deme páros. Ez a kép még túrás korukban készült a Főtaxi rajt előtti körversenyén (ma Prológnak mondanák) a Millenáris kerékpár-drómban.
2011-01-21 12:31:47
historyfun! Jablonkai Lajos, Bialko Barna-Béres Zoltán.
Mellesleg valamennyien miskolciak, csak abban az időben..... neszóljszám
Jah' ha már az ügetőt emlegette bégyé a Zima rallye kapcsán, lehet, hogy Kele is tudna pár sztorit vigyorgok. Ő is indúlt egyszer a Bialko Öcsike navigálásával.
2011-01-21 12:24:37
fanatic33! Nagyon szépen köszönöm. Régen örültem ennyire néhány "sárgult papírnak".
2011-01-21 12:18:18
historyfun! Deme Tibor volt a Kele navigátora. Korábban a Soós Pistinek navigált egy Dáciában, a túra osztályban, azt megelőzően pedig a Trabantos bajnok Gazsó-Varga páros szervizese volt.
2011-01-20 15:37:13
fanatic33! Igértél listákat. Leginkább a '78 túra és a '79 rallye-bajnokság versenyeiről keresek infokat, korabeli fotókat. Rajtlisták, eredmények, éves összesítések érdekelnének, főként az 1000-es kateg.-ról. kacsintok Köszi.
2011-01-19 11:17:14
Találtam az Alpine "sárga-korszak"-ából egy képet. Parádsasvár...Bányász.
2011-01-19 10:07:57
historyfun! Pontos részleteket nem tudok Dácia ügyben, de egy ide illő történtem azért van. vigyorgok Egy Bükk-kupa előtti tréningről bejött az AFIT-ba Edelényi Gábor, valami apró beállításra. Amikor a motorháztetőt fölnyitották, a szervízünk Dacia-specialistája kissé (???)elbizonytalanodott. Kevés eredeti román alkatrészt látott vigyorgok