Zsolti70
Lattenstein Zsolt
2017-08-16 20:31:21
utolsó bejelentkezése
Zsolti70

462 hozzászólás
7 kedvence van és 3 tag kedveli õt
12 kép van a fotóalbumaiban
Összes oldal:
848041710
Napi oldal:
29829
Jelenleg:
437
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
Zsolti70 hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 458 hozzászólás • 23 oldal
2011-01-16 17:37:15
Hisztoryfunak igaza van.Emlékeket rendszerezni kéne és egy oldalt csinálni.Fotókkal,eredményekkel.Nálunk valóban siralmas a helyzet ezen téren.
2011-01-16 14:13:12
Sziasztok.Nem voltam itthon két napig és micsoda élet van itt.De jó így.Brumi nekem az elsõ verseny pont az 1976-s volán rally volt.Apukám vitt,de nem nagyon emlékszem rá,csak foszlányok vannak meg belõle.A 79-80-81-82 már képben van teljesen.Aztán a jó atyám el vitt minket még Ajkarendekre motocross versenyekre azok nagy nemzetközi futamok voltak,meg szlalom versenyekre jártunk Gyõrbe gokart versenyekre,szóval fater nem sajnálta az idõt hogy a csibész kölykei jól érezzék magukat na persze õ is.De a rally szerette akkor a legjobban.Tudod két nap az erdõben bográcsozás és míg édesanyám fõzött addig apu pár üveg sörrel a kezében felügyelt ránk és a barátjával meg beszélték hogy mit halottak a szabad európán.
2011-01-13 18:39:12
Lehet hogy Ajtay Sanyi kissé elfogult volt Turi Tomit illetõleg?Lipi szerintem meg jobb volt a régi aszfalt.Kicsit dobálós kicsit fényes.Na ott kellett ügyesnek lenni.Azon nagyobb dolog volt 2:11-t menni.Egy kis expó Rallye.s érzés,VW motorsport gyöngyszeme.
2011-01-13 18:24:10
Brumi tudod az ilyen emberek hiányoznak a pálya szélérõl.Mikor mi minden versenyre ellátogatunk 1991-mondjuk úgy 2000-ig Rengeteg hasonló fazon járt.Nagyon jó hangulat uralkodott mindenhol.Kritikus szemmel de nagy lelkesedéssel nézték a versenyt.Õk azok akik szintén elõre vihetik az autósportot.Szükség van rájuk.
2011-01-13 18:14:04
Laci azért azt ne feled hogy voltunk mi olyan Mecsek Rallye-n ahol az elõfutók jobbak voltak mint a mezõny egy része.
2011-01-13 18:10:51
Tudod Lipi ez egy olyan kocsi amivel a Kazári gyorson olyan idõt autózott egy szimpatikus srác hogy a mai napik csak keresik a mai versenyzõk azt a fék távot és íveket melyen ilyen gyorsan le lehetett szaladni.
2011-01-12 19:44:59
Van mikor nem adja ki.
2011-01-12 19:24:06
Bocsi kétszer ment a kép de azért ül a dolog ott is.
2011-01-12 19:21:05
A skodák egyik legjobbja és legszebbje.
2011-01-12 19:19:18
A Felica
2011-01-12 19:16:52
Brumi már csak egy 1976-s adott versenyhez kapcsolódó nevezési lista kéne.Elsõ kerekes autókkal is lehet szépen és gyorsan menni.
2011-01-12 17:39:49
Nem rossz ez sem
2011-01-12 17:33:20
.
2011-01-12 17:32:23
Ha már hátul hajt.
2011-01-12 17:28:39
Szia Lipi.Csak neked itt és most.
2011-01-11 17:12:44
.
2011-01-11 17:12:03
Laci azért 1979-n a Forma 1 is más volt ám.
2011-01-11 17:08:30
Szia Laci.Ezért kerestelek mert találtam egy francia oldalt telis teli régi fotókkal.Elküldöm a címet órákig fogsz a gép elõtt ücsörögni.
2011-01-10 19:23:23
Kedves Sibera kolléga merre vagy?Hiányoznak a kritikus hangú ám de cseppet sem bántó hozzá szólásaid.
2011-01-08 17:57:21
Vatanen és az igazi energia ital
Zsolti70 hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 458 hozzászólás • 23 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k