ori
A.Oresztész
2011-09-10 21:14:53
utolsó bejelentkezése
ori

13 hozzászólás
nincsenek kedvencei és õt még senki nem jelölte kedvencnek
még nem töltött fel képet
Összes oldal:
847607235
Napi oldal:
62728
Jelenleg:
602
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
ori hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 13 hozzászólás • 1 oldal
2011-09-10 21:13:19
Szerintem joczi nem arra gondolt amit te itt leírtál, hanem Asit akarta kiemelni a többi magyar versenyzõ közül.
A helyzet az , hogyha megnézed az Arad rallyen Asi eredményeit akkor rájössz, hogy csak akkor tud jól menni ha
ötvenszer végigmegy a pályákon. Aradon semmit nem tudott felmutatni.Hazai pályán még jóhogy jól megy masika
2011-09-10 20:30:06
Kedves Rallysjoczi nem vágjuk!
2011-03-21 08:51:59
Kedves Rallisjocicz

Nagyon csendben vagy! Mi történt?
Az emberedrõl csak kiderülnek a dolgok.
(Itt ASIra gondoltam)
2010-08-23 20:51:13
Kedves T.gabee!
Azt biztos nem tudod, hogy Egerre használt fõtengelycsapággyal akarta összerakatni Bodnárral a motorját Tominak B.Ö.. Csak Bodnár nem rakta így össze.
Na ehhez mit szólsz. Úgyhogy ennyit az autóról.
A másik , hogy mindenki basztatta Hercziget amiért megóvta ASIt.De azt biztos nem tudod, hogy ASI Eger után Tomit akarta megóvni hogy csalósak a Bodnár motorok.((Gyorsonként 1-2 mp-t adott neki)Amikor meg ASI egy 5-6 km-es aszfalt gyorson kioszt 10-et Turánnak.(Lyukóbánya -Parasznya Miskolc rallye 2010)Akkor nagyon gyors.Ennyit ( km-enként 1.5- 2 mp-t Loebtõl kapott most. Sõt ha még azt is hozzávesszük, hogy régebben az N-essel a WRC-ket is megverte.Még a végén kiderül , hogy itt van az új Loeb.
és még ráadásul olyan ártatlan mint egy ma született bárány.

2010-08-23 07:30:58
Kedves rallysjociCZ
Milyen múltról beszélsz? Mindenki tudja Asiról hogy egy csaló.Én is el fogom ismerni ha más tipussal is tud nyerni
,de szerintem ez nem fog bekövetkezni.Ha a múlt lenne az elsõ meg az elõzõ versenyen sem verte volna végig Tomi egy fos bérelt autóval.
2010-08-22 06:06:11
Kedves Sibera!
Ne futtasd már ezt az ASi-t ennyire, hogy perceket adna S-2000-essel a többieknek. Inkább azon gondolkozz el, hogy
vagy 100-éve megy mitsuval.Vagy 20-szor bejárja a pályákat,
korai rajt stb. A rallye nem errõl szól. Sokan most mennek elõször ezzel a tipussal.(Pl: Turi) és az elmúlt versenyen is folyamatosan verte.Én is azt mondom hogy menjen más tipussal.(De miért nem megy?)Akkor no okosság.
2010-07-20 08:19:02
Asi sztem most már nem mer ügyeskedni mert biztos az elõnye
Rendesen el is verte Tomi némelyik gyorson.
2010-07-16 08:10:17
Asinak kifinomult módszerei vannak. Felesleges megóvni
Csak nem gondoljátok azt,hogy a verseny végére bent
hagy valamit az autóban.

2010-05-23 11:00:11
A hatos rajtszámú után jött végig cered után az etapon. Végig lehetett követni. Szerintem most nem hasmenése volt
hanem szorulása azért tartott ilyen sokáig.
2010-05-23 10:46:41
Az elsõ gyors után volt az eset. Mit frissítsek rajta koma?
2010-05-23 10:39:05
Nem én mondon hanem a GPS
2010-05-23 10:25:59
Kíváncsi lennék arra hogy miért állt Asi a ceredi gyors után
külterületen kb. 8 percet?
2010-05-22 06:28:22
On-line lehet-e majd látni az idõket az új honlapon?
Mert most még nem látom sehol a yokohama rallye live-ot.
ori hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 13 hozzászólás • 1 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k