Nekem nem volt gondom eddig a műszakival.
Úgy gondolom,hogy ha egy igényesen felújított autót viszel aminél minden rendben van(gondolok a fékcsövekre stb) akkor nem szólhatnak.
Sőt örülnek ha egy régi vasat látnak . mosolygok
2011-03-18 17:10:16
Párszor felmerült a Visegrádi Hegyi verseny gondoltam felteszem a hétvégén készített képet.Jó idő volt kicsit autóztunk.
Remeteréten készült a fotó a háttérben a Pécsi Hegyi pálya egykori fa táblája amin rajta volt/van a pálya rajza.Biztos emlékeztek rá ,az Autóversenyzők című filmben egy pillanatra mutatják is.
2011-03-11 20:28:19
Egy bizonyos licitálós magyar oldalon tudsz még beszerezni autó-motort könyv formájában bekötve.Én is így szereztem be 75-től 83 ig.Az összes szám lefűzve évfolyamonként.

A Magyar TV archívumában milyen felvételek lehetnek a régi versenyekről.biztos van pár tekercs.
2011-03-10 20:49:43
osella Gr6
2011-03-10 20:41:36
tibi23!

Szívesen a képet.Itt a cikkhez tartozó plakát is.
(sajna 2 db-ban)
Egyébként úgy tudom ,hogy szétszedték az Kiss Dezső Oselláját.
Nem tudom ki és miért.

Vajon hol lehetnek a Melkus,MTX Easterek?
2011-03-10 15:20:46
Osella
2011-03-10 15:15:40
Furmen Imre 1000-es NSU-ja lett szétvágva,ez adta a Spider alapját.Kapott egy 1,3 -as injektoros motort.
Majd Furmen Imre után Simor Gyula ment vele végül pedig Zeida Zoltán.Az elején piros volt amikor Pécsre került akkor lett sárga.
2011-02-10 18:27:00
historyfun erre gondoltál?
2011-02-09 20:37:22
Hillman!

Nem tudnád Google térképen bejelölni ,hogy kb merre is ment a Lillafüredi pálya?

A Pécsi pályáról annyit tudok mondani ,hogy meg van még a rajt zászló és a cél zászló tartó vasa,illet fent a pálya térképét mutató tábla ,de már nagyon halvány.

2011-02-07 21:13:29
fanatic33!
Köszönöm,hogy megnézed rendes tőled!
Örülök,hogy neked is tetszik az autó.

" főleg BMW-k ről" csak nem Osella,Toj és Gr5-ös gépekről van szó?
2011-02-07 20:49:50
Azért az NSU nem rally-ra volt kifejlesztve.
A gyár már gyárilag pályaversenyekre tervezte a TT-TTS változatokat.
A futóművek gyengék a rally-hoz,de pályára tökéletes,
a motor a hátsó tengely felett helyezkedik el ezért kanyarodik olyan biztonságosan és soha nem tör ki,ritkán.