Sebesség Fesztivál 2024 Rallycross Országos Bajnokság II. futama a Kárai Trans kupáért

2011-01-27 19:05:17
A Milka tehén azért lila , mert a nyakát szorítja a kolomp ! helyeslek helyeslek
2011-01-26 23:24:00
Szerintem Isaszegen lakott... És szép volt a szeme... És jól vezetett!!!
2011-01-23 10:27:37
Köszi Gyuri! Az RTE rossz példa volt,de értem amit írtál. 20-év után teszem azt egy Lanciával hol kapnék licencet? Mert azóta sok minden változott! Én voltam 2010-ben RTE versenyen és csodálatos volt !! Akkor meg úgy gondolom ott versenyzek ahol akarok,ahol jól érzem magam. Szerintem már rég nem a R1 a legszinvonalasabb itthon. Nem vitatkozni akarok ez csak az egyszerű véleményem. Lipi
2011-01-23 08:00:23
Még valami : Sokan JOGOSAN úgy gondolják ott költik a pénzüket ahol akarják, de ha Spici vagy Janika RTE versenyen akarna indulni - az tiltott... a R1-be meg mehet bárki
2011-01-23 07:41:26
Ja... Nézzétek meg Közép-Európában hol van még ennyi Micu, Subaru stb...És kitől kell kérni a külföldi rajtengedélyt ??? NA ...
2011-01-23 07:32:35
Hillman! Én kihagytam 88-at és 89-ben úgy viss***aktak R2-be mint a sicc. Pedig előtte az első osztályban évekig pontszerző voltam. Akkor még nem a pénz számított a R1-be jutáshoz... Mentem R2-be POSTABANK matricákkal kocka Ladával.... Szernted ??? vigyorgok
2011-01-22 18:52:48
JOTI Idén csak "hajszárítósba" ülsz?
2011-01-22 18:50:06
Nem "mintha" ... helyeslek
2011-01-22 17:39:01
TE is megjöttél?? Csak leszállnak az ""öreg varjúk",,,, Azért még várok egy NEVET az Alpin-ra helyeslek helyeslek
2011-01-22 16:44:56
CSŐ TESÓ! Megjöttél? KI ment még az Alpin-nal???