volvo 850
Marton Szilárd
2010-10-15 22:52:28
utolsó bejelentkezése
volvo 850

3 hozzászólás
nincsenek kedvencei és 1 tag kedveli õt
még nem töltött fel képet
Összes oldal:
848084552
Napi oldal:
72671
Jelenleg:
421
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
volvo 850 hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 3 hozzászólás • 1 oldal
2010-10-15 22:17:05
Sziasztok! Voltam a prológon... siralmas volt... elõre bocsájtom voltam..leszek és minden évben várom! Tisztelet a szervezõknek és a versenyzõknek! Nincs WRC az N4 a csúcs kategória!?
Kevés nézõ.... több mint 10 éve járok ilyen kevesen még nem voltak... Nincs egységes szervízpark, fele itt fele ott, de azért beszedtek volna 1000 ft.-ot ( tudom, nem nagy ár egy autóbuzinak! ) hogy ha bemegyek!
Az FIA se tudja mit akar SWRC, JWRC, WRC, S2000 ez már lassan nevetséges!
Az el, el maradó verenyzõinkrõl már nem is beszélve.... Janika, Szabó Gergõ, Turi, Turán, Benik, Spitzmüller, azért ilyen gazdagok ebben sem vagyunk, hogy ezt a luxust megengedjük magunknak.....
De károghatok, elmentem Pécsre, kifízettem a belépõt, és jövõre is ott akarok lenni... remélem 3-5 éven belül ezekkel a pilótákkal és WRC.-kel!
2010-09-14 14:45:44

Szokásos magyar mentalitásomat elõvéve...Historic... ajajj néztem a videókat Porsche Porsche hátán és a mi Kövesdán barátunk tolja talán a legjobban illetve leglátványosabban!!
Igy megnézek egy vagy kettõ Lancia Stratos-t, leborulok az olaszok nagysága elõtt és hülyesége elõtt is és a pokolba kívánom az a TETÛ Ferrari-t, (Tudom FIAT csoport tagja!) amely miatt szinte nem létezik más olasz sportautó és pláne raliautó!
Az S 2000 Puntot hagyjuk, nem az eredményei hanem az olaszok hozzáállása miatt!

ORB! GO TURI!
2010-09-10 13:40:40
Sziasztok! a 2. napnak annyi értelme van, hogy hamarabb mehetnek haza a csapatok és ezért vannak elõzõ este a késõi gyorsok, lámpafénnyel stb.!Nyárásvölgyre szavazok és nem lesz etap! Hihi!

Nekem valaki magyarázza el mert már nem értem, miért jó ez az N4 vagy Super 2000 vita mikor az FIA eldöntötte, hogy marad a WRC! Ehhez kellett 3-4 év!Néha nem értem miért ennyi csúcskategóriának nevezett csoport, kategória!
Igy legalább mehet a széthúzás és minden kategóriában van 2-2 gyártó! Kinek jó ez!?

2010-09-10 13:40:40
Sziasztok! a 2. napnak annyi értelme van, hogy hamarabb mehetnek haza a csapatok és ezért vannak elõzõ este a késõi gyorsok, lámpafénnyel stb.!Nyárásvölgyre szavazok és nem lesz etap! Hihi!

Nekem valaki magyarázza el mert már nem értem, miért jó ez az N4 vagy Super 2000 vita mikor az FIA eldöntötte, hogy marad a WRC! Ehhez kellett 3-4 év!Néha nem értem miért ennyi csúcskategóriának nevezett csoport, kategória!
Igy legalább mehet a széthúzás és minden kategóriában van 2-2 gyártó! Kinek jó ez!?

  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k