Sziasztok! Voltam a prológon... siralmas volt... elõre bocsájtom voltam..leszek és minden évben várom! Tisztelet a szervezõknek és a versenyzõknek! Nincs WRC az N4 a csúcs kategória!?
Kevés nézõ.... több mint 10 éve járok ilyen kevesen még nem voltak... Nincs egységes szervízpark, fele itt fele ott, de azért beszedtek volna 1000 ft.-ot ( tudom, nem nagy ár egy autóbuzinak! ) hogy ha bemegyek!
Az FIA se tudja mit akar SWRC, JWRC, WRC, S2000 ez már lassan nevetséges!
Az el, el maradó verenyzõinkrõl már nem is beszélve.... Janika, Szabó Gergõ, Turi, Turán, Benik, Spitzmüller, azért ilyen gazdagok ebben sem vagyunk, hogy ezt a luxust megengedjük magunknak.....
De károghatok, elmentem Pécsre, kifízettem a belépõt, és jövõre is ott akarok lenni... remélem 3-5 éven belül ezekkel a pilótákkal és WRC.-kel!
2010-09-14 14:45:44
Szokásos magyar mentalitásomat elõvéve...Historic... ajajj néztem a videókat Porsche Porsche hátán és a mi Kövesdán barátunk tolja talán a legjobban illetve leglátványosabban!!
Igy megnézek egy vagy kettõ Lancia Stratos-t, leborulok az olaszok nagysága elõtt és hülyesége elõtt is és a pokolba kívánom az a TETÛ Ferrari-t, (Tudom FIAT csoport tagja!) amely miatt szinte nem létezik más olasz sportautó és pláne raliautó!
Az S 2000 Puntot hagyjuk, nem az eredményei hanem az olaszok hozzáállása miatt!
ORB! GO TURI!
2010-09-10 13:40:40
Sziasztok! a 2. napnak annyi értelme van, hogy hamarabb mehetnek haza a csapatok és ezért vannak elõzõ este a késõi gyorsok, lámpafénnyel stb.!Nyárásvölgyre szavazok és nem lesz etap! Hihi!
Nekem valaki magyarázza el mert már nem értem, miért jó ez az N4 vagy Super 2000 vita mikor az FIA eldöntötte, hogy marad a WRC! Ehhez kellett 3-4 év!Néha nem értem miért ennyi csúcskategóriának nevezett csoport, kategória!
Igy legalább mehet a széthúzás és minden kategóriában van 2-2 gyártó! Kinek jó ez!?
2010-09-10 13:40:40
Sziasztok! a 2. napnak annyi értelme van, hogy hamarabb mehetnek haza a csapatok és ezért vannak elõzõ este a késõi gyorsok, lámpafénnyel stb.!Nyárásvölgyre szavazok és nem lesz etap! Hihi!
Nekem valaki magyarázza el mert már nem értem, miért jó ez az N4 vagy Super 2000 vita mikor az FIA eldöntötte, hogy marad a WRC! Ehhez kellett 3-4 év!Néha nem értem miért ennyi csúcskategóriának nevezett csoport, kategória!
Igy legalább mehet a széthúzás és minden kategóriában van 2-2 gyártó! Kinek jó ez!?