Nyárindító Matador Rallycross Rangadó - RabócsiRing, Máriapócs - 2026.06.12-14.
Lóerők Éjszakája 2026 - Tököl, június 13. szombat - start: 15:00
turpiurfi1
Turi Isrván
2012-08-25 08:51:29
utolsó bejelentkezése
turpiurfi1

32 hozzászólás
1 kedvence van és õt még senki nem jelölte kedvencnek
még nem töltött fel képet
Összes oldal:
845232854
Napi oldal:
17450
Jelenleg:
452
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
turpiurfi1 hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 32 hozzászólás • 2 oldal
2011-03-14 08:12:25
http://www.youtube.com/watch?v=NVsWEtGz-8I
Ugye ez a szakasz benne lesz 3x a szombati szakaszokba??
Mármint k.b. az 5.-k perctõl az erdei rész???
Valaki homályosítson fel kérem forgatom a szemem
2011-03-13 10:19:50
Igen sok dekoratív hölgy legyeskedik mind a pálya mind a versenyzõk körül. Én némelyiket csak "divat rallys" jelzõvel illetem mivel utána cool beszélni róla társaságban. Viszont az érem másik oldala,hogy vannak bizony fanatikus hölgyek is.
2011-03-13 10:08:51
Nekem más a véleményem mind autó mind versenyzõbõl is jó csapat jött eddig össze.Hát viszont a felvidékiek még okozhatnak meglepit. Csak jó idõ legyen mert kifagyunk a sátorba:)
2011-03-13 09:19:33
Hát Turinak a honlapján sincs semmi info. Viszont a hivatalos honlapja a versenynek is egy vacak mivel hiányolom a tárképeket sírok tavalyi ott van mind de sajna nekem az nem mond semmit mivel elsõ Egrim lesz bizonytalan
2011-03-11 15:47:03
KN04WMC!!
Az nagyon jó volna ha tippet is tudnál adni mert a kocsival mennénk erre a részre péntek délután. De a képeknek én is örülnék. turipisti@gmail.com 1 kétszemélyes és egy 4 személyes sátornak kell a hely meg egy csintalan nagy autónak:) vigyorgok helyeslek
2011-03-10 08:54:16
http://www.duen.hu/info/110309_EgerRally_beerkezett_nevezesek.pdf
2011-03-09 09:54:41
Sziasztok!
na erre a zsé beszedésre kíváncsi leszek én is péntek délután megyünk ott is maradunk.bejön majd az erdõbe a jegy ellenõr vagy mi lesz? Lehet akkor a bográcsba kerül Jó borsodi szokás szerint. Ha tisztességesen szól akkor olyan választ is kap de ha emberkedés lesz akkor sok tuskó alatt elfér õ is. helyeslek helyeslek
Viszont jó volna ha online is lehetne jegyet venni és akkor ez a felvázolt akció soha nem jönne létre. 100 km.-l megyek az az 1500 FT már se ide se oda. A lényeg,hogy egy jó versenyt akarok látni. Verseny utáni 3. hétre úgy is a kertek alá jön a mezõny. Itt is volt anno 400 ft belépõ egy Kánói részre még régebben.
2011-03-08 18:05:41
Nos dilemma elõtt vagyunk eddigi felállás szerint 3.-n megyünk egy kocsival 2 sátorral.Na de hová ??azt a pálya részeket szeretjük mint pl.Kánó Ragály erdei pálya sok kanyarral.na meg ne keljen este sátort bontani és átmászni egy másik szakaszra.
Mivel bogrács meg minden lesz.Valaki aki tudja az adhatna tanácsot szívesen vennénk. nemértem nemértem forgatom a szemem
2011-03-05 09:35:13
edelenyberes!!
szuhogyi vagyok ha egy térképet be tudnál linkelni az jó volna elsõ Eger rallym az erdei pálya érdekelne minket hasonló mint a miénk (Kánó-Ragály) Na meg ha mentek pénteken akkor a szélárnyékotokban követnélek mivel nem jártam még arra.Mi péntek délután mennénk és csak vasárnap jövünk 1 hely még kiadó a kocsiba!!
2011-03-03 11:19:35
Ideje volna már.Mára van ígérve. vigyorgok
2011-01-18 09:05:31
Sziasztok aki tud Eger rallyval kapcsolatban pálya térképet küldeni azt megköszönném. Még nem voltam eme nívós versenyen de most tuti a pálya szélén fogok szurkolni.
turpiurfi1 hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 32 hozzászólás • 2 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
01 02 03 04 050607
080910 11121314
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
2026.06.12-15.

részletes infóink

2026.06.11-13.

részletes infóink

2026.06.12-14.

részletes infóink

2026.06.12-13.

részletes infóink

2026.06.13.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k