Kedves barátom,neked sikerült meg mutatni milyen jó sport ember vagy de még a magán Életben is sikeres voltál,valaki bajba volt és te segitetél,.Nagyon szomorú létem hogy csak duen rally oldalról tudtam meg hogy nem vagy elmentél hosszú útra ,miért nem szóltál hogy baj van,segítettem volna tudom hogy késõ írok,de nem tudtam,hogy, beteg voltál,meg tudtam otthonokat majd nem õsze tõrtem,rosz hírekre,de tudom,fentrõl,irányítod szereted és barátaid sorsát, családoknak õszinte részvétet,kívánom,nagyo jó ember vagy az is,a sport társaiknak,ne felejtsétek õt soha sem,és mutasátok meg ,milyen a magyar.meg igy legyen
2012-04-07 12:16:30
hello istván biztos nem emlékszel rám gál jános vagyok,csobánkárol,tibinek barátja ,sok sikert és mutasd meg hogy kell versenyezni,elég jok vagytok te vagy a jo te leszel a bajnok.sok sikert kéz lábbtörést csak egy mondás ,ne érts félre,hajrá te vagy jobb,