Szia Bála,
Mi 2004 óta járunk a Janner Ralira, aludtunk már pár helyen.
Ausztria ezen részén mûködik a "falusi turizmus", azaz a házigazda kiadja a házának a különbejáratú tetõterét.
Tavaly egy ilyen 6 személyes tetõtérben aludtunk, 50 euro volt az egész éjszakánként (egyet voltunk), majd jött a csipetnyi meglepetés (teljesen igaza volt a házigazdának) : kisbetûs részben ott volt, 30 euro hetente a takarítás! Tehát egy éjszaka után is járt. Mi 3an voltunk, így a 17 euros éjszaka hirtelen 27 lett. De ez a mi hibánk volt.
Többen szoktak egyébként a közeli Csehországban éjszakázni, ott kb. fele annyiba kerül.
A verseny egyébként hatalmas területen zajlik, ezért nem feltétlen a Freistadt környéki szállások a legcélszerûbbek!
Remélem segítettem.
üdv, KGT
u.i.: ha kérdésed van még, bátran!
2014-06-11 23:24:21
Imola84,
nem mondom, hogy mindig hibátlan az oldal, de ez most neked nem lett jó.
a link egyébként jól mûködik, én már délben tippeltem FEHÉRVÁR RALIRA!
KGT
nemhiszemel,
jó lenne ha igazad lenne, mert az azt jelentené, hogy lesz egysávos erdei út is gyorsaságinak.
mondjuk kilométerben kijön úgy is, hogy mindenhol kétsávos úton megy a gyorsasági szakasz!
KGT
2013-01-24 21:53:06
Jan.15. déltõl lehetett kint, és 16-án reggel volt az elsõ gyors ... :(
2013-01-23 15:29:14
Volt elõtippelõ a Montéra, de sajnos roppant késõn lett kitéve, és ezért sokan lemaradtak ... :(
Talán ha egy fél nap volt vissza a rajtig! :(
2013-01-15 10:15:16
Idén nem lesz Elõtippelõ bajnokság?
(eddig biztos Loeb támogatta :D )
Sziasztok,
Én azt hallottam, hogy a 25 km-es gyors meg lesz szakítva Egerbaktánál, tehát a faluban nem lesz gyors, s így az ORB 4 szakaszon küzdhet ...
KGT
2012-03-08 03:04:53
Teljes mértékben egyetértek chaos25 ...
Ezért járunk külföldre RALIT nézni, beülünk egy Transporterbe 7-8-an, és 3 BigMac menü árából úgy jövünk haza, hogy úgy kell lemosni az arcunkról a vigyort az élmény, a látvány, az izgalom miatt ... nem kell itthon egy 42. Mitsu ... minek? Belülrõl biztos élmény, de nézni azt nem.
A bajnokságban semmi újdonság, és ötvennyolcadszor egy Egerszalók, egy Viszló, egy Söptei út, egy Királyszentistván, egy Hetvehely ... nem hoz lázba!
Mintha minden rendezõ megtalálta volna az ideális útvonallapot és 10 helyett 1000 példányban másolta volna, évrõl-évre ugyanaz ...