KGT79
Kovács Gábor Tamás
2017-07-06 12:16:17
utolsó bejelentkezése
KGT79

19 hozzászólás
nincsenek kedvencei és õt még senki nem jelölte kedvencnek
még nem töltött fel képet
Összes oldal:
847444093
Napi oldal:
71029
Jelenleg:
431
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
KGT79 hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 19 hozzászólás • 1 oldal
2014-11-18 16:44:14
Szia Bála,
Mi 2004 óta járunk a Janner Ralira, aludtunk már pár helyen.
Ausztria ezen részén mûködik a "falusi turizmus", azaz a házigazda kiadja a házának a különbejáratú tetõterét.
Tavaly egy ilyen 6 személyes tetõtérben aludtunk, 50 euro volt az egész éjszakánként (egyet voltunk), majd jött a csipetnyi meglepetés (teljesen igaza volt a házigazdának) : kisbetûs részben ott volt, 30 euro hetente a takarítás! Tehát egy éjszaka után is járt. Mi 3an voltunk, így a 17 euros éjszaka hirtelen 27 lett. De ez a mi hibánk volt.
Többen szoktak egyébként a közeli Csehországban éjszakázni, ott kb. fele annyiba kerül.
A verseny egyébként hatalmas területen zajlik, ezért nem feltétlen a Freistadt környéki szállások a legcélszerûbbek!
Remélem segítettem.
üdv, KGT
u.i.: ha kérdésed van még, bátran! kacsintok
2014-06-11 23:24:21
Imola84,
nem mondom, hogy mindig hibátlan az oldal, de ez most neked nem lett jó.
a link egyébként jól mûködik, én már délben tippeltem FEHÉRVÁR RALIRA! kacsintok
KGT
2014-05-15 01:17:51
atiwrc,
Igen, jól érzed!
Faragó Ebi a pilóta.
(hátsó ajtón S.A.K. = Sashegy Autósport Klub)
KGT
2013-10-03 22:45:21
Sajna ezt buktam, 6-20 óráig dolgoztam ... bizonytalan sírok
KGT
2013-10-01 20:02:42
Teljesen igazad lett SchumTM (térkép)!
Gy. 1,4,7,9 Szentendre - Visegrád
http://www.youtube.com/watch?v=UAKvyD98dMw&feature=youtu.be
Gy. 2,5,8 Pilismarót - Pilisszentlélek
http://www.youtube.com/watch?v=K_ZiMGohT7E
Gy. 3,6 Lábatlan - Bajna
KGT
2013-09-27 22:02:59
nemhiszemel,
jó lenne ha igazad lenne, mert az azt jelentené, hogy lesz egysávos erdei út is gyorsaságinak.
mondjuk kilométerben kijön úgy is, hogy mindenhol kétsávos úton megy a gyorsasági szakasz! nemértem
KGT
2013-01-24 21:53:06
Jan.15. déltõl lehetett kint, és 16-án reggel volt az elsõ gyors ... :(
2013-01-23 15:29:14
Volt elõtippelõ a Montéra, de sajnos roppant késõn lett kitéve, és ezért sokan lemaradtak ... :(
Talán ha egy fél nap volt vissza a rajtig! :(
2013-01-15 10:15:16
Idén nem lesz Elõtippelõ bajnokság?
(eddig biztos Loeb támogatta :D )
2013-01-06 12:18:18
WRC-ben már volt 0,2mp is!

http://www.ewrc-results.com/final.php?e=2364&t=Jordan-Rally-2011
2012-12-26 21:54:38
Nem találom az útvonallapot ... :(
Bár tapasztaltam, hogy lesz késés bõven, de legalább a reggeli érkezést jó lenne tudni elõre ... :P
KGT
2012-08-29 17:59:28
Mi szerda hajnalban indultunk Trierbe, ezért nem tudtam tippelni. sírok
Nem lehetne eLOEBb kirakni a tippelõt?
Köszi,
KGT
2012-04-22 00:37:11
Atya Gatya ...
BRUTÁLIS ...
EZ MEKKORA !!!
L
I
K
E

köszönjük Sibera, hogy felhívtad rá figyelmünk ...
2012-04-21 00:59:14
Õk felmentek R1-be ... jah, hogy nincs ORB ... bocs, arról nem õk tehetnek ...
helyeslek
2012-04-20 21:41:04
Rábaringi pályarajz nem publikus ?
Tényleg körverseny prológ lesz?
Köszi,
KGT
2012-03-29 16:13:20
edelenyberes,
de a rajtsorrendet tudnád Te kis huncut ... :)
KGT
2012-03-27 23:23:29
Duen,
Hol is kell tippelni ?
KGT
2012-03-14 17:43:18
Sziasztok,
Én azt hallottam, hogy a 25 km-es gyors meg lesz szakítva Egerbaktánál, tehát a faluban nem lesz gyors, s így az ORB 4 szakaszon küzdhet ...
KGT
2012-03-08 03:04:53
Teljes mértékben egyetértek chaos25 ...

Ezért járunk külföldre RALIT nézni, beülünk egy Transporterbe 7-8-an, és 3 BigMac menü árából úgy jövünk haza, hogy úgy kell lemosni az arcunkról a vigyort az élmény, a látvány, az izgalom miatt ... nem kell itthon egy 42. Mitsu ... minek? Belülrõl biztos élmény, de nézni azt nem.

A bajnokságban semmi újdonság, és ötvennyolcadszor egy Egerszalók, egy Viszló, egy Söptei út, egy Királyszentistván, egy Hetvehely ... nem hoz lázba! bizonytalan
Mintha minden rendezõ megtalálta volna az ideális útvonallapot és 10 helyett 1000 példányban másolta volna, évrõl-évre ugyanaz ...

SAJNÁLOM, nagyon nem várom az évadnyitót ... sírok

KGT
KGT79 hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 19 hozzászólás • 1 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k