topiracing
Kovács Róbert
2013-02-21 10:25:24
utolsó bejelentkezése
topiracing

7 hozzászólás
nincsenek kedvencei és õt még senki nem jelölte kedvencnek
még nem töltött fel képet
Összes oldal:
848205197
Napi oldal:
71571
Jelenleg:
540
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
topiracing hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 7 hozzászólás • 1 oldal
2013-02-16 11:03:32
Teljesen egyetértek veled! Amíg a mi pénünkrõl van szó addig had mi döntsük el hogy ezt hol költsük el!
2013-02-15 23:01:56
Zerge navigátor úr! Had kérdezzem meg, te indultál versenyen saját pénzõl? tudod te egyáltalán hogy mibe kerül egy szezon? igen is számit hogy a lakhejedhez képest mennyit kell autóznod a versenyekre és képzeld el vannak akiknek számít az hogy mindez mibe kerül! Én kérek elnézést azért hogy akár egy r2 verseny hétvégének az árából eltudunk menni majd egy szezont!
Egy Tme sprintes!
2013-02-14 23:40:12
Körülnéztem a világhálón!!! Nem ártana egy rágcsálóírtás az MNASZ házatáján!!! Kicsit sok a Patkány!!!
2013-02-14 09:05:29
Egy dolot nem értek! A mélyen tisztelt rendezõ urak azt hiszik ha letiltják a versenyeinket akkor nekünk muszáj lessz r2-be vagy az általunk nem kedvelt rendezõ versenyeire eljárnunk? Az nem jutott eszükbe hogy nekünk nem a megélhetésünk múlik ezen? Nekünk ez a hobbink és sokan sokszor az utolsó forintjainkat áldozzuk fel a hobbinkért!!! Legfeljebb nem megyünk! keresünk mást ha ez nem megy! Meg olvasom az elöttem szólóknál hogy ezt mindenképp meg kellett tenni mert sok sprint versenynél nem volt megfelelõ a biztonság, az auók meg stb...!? Azt szeretném megkérdezni hogy akik ezt mondják azok eddig hova jártak rallyt nézni???? Lassan komolyabb autók vannak sprintben mint r2-ben... Fel vagyok háborodva hogy már megint ilyen jól döntöttek a sorsunkról! (csak minket már megint elfelejtettek megkérdezni...)
2013-02-13 10:50:51
Egyet értek veletek! (meg még sokan közülünk!!!) Tegyünk valamit az amatõr rallyért!
2013-01-31 14:28:12
levi.b Nem egyformán számolunk ezek szerint! Nekem 95140-re jött ki! Ja! És mindent pesten kell inténi!!! Az meg nincs közel!!! (Lehet nem is fér bele a 150-be...)
2012-12-15 21:18:27
Hát én nem tudom de ez a Rally 2...??? érdekesen ment!
topiracing hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 7 hozzászólás • 1 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k