wrc fan
Faragó Zsolt
2015-07-01 13:28:25
utolsó bejelentkezése
wrc fan

22 hozzászólás
nincsenek kedvencei és õt még senki nem jelölte kedvencnek
még nem töltött fel képet
Összes oldal:
847532521
Napi oldal:
159457
Jelenleg:
556
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
wrc fan hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 22 hozzászólás • 2 oldal
2014-05-19 14:21:55
Sanko:
Engem nem érdekel h az mnasz v az amtosz szervez versenyt. a lényeg h jó legyen.

ortodox:
Most nem nézek utána, lehet h igazad van.
a lényeg h ez már nem az a ózd rally volt mint tavaly v az elõtte levõ években. köze nem volt hozzá.
2014-05-18 20:11:30
Véleményem a mai Ózd rallyról: H van az h a mûsorfüzetben az állt h a 2. gy (királd) 10:06-kor kezdõdik, és mi mikor odaérünk 9re már lement a 2. gyors!? ezmiez?!? hát amennyi auto volt az vicc, a sprint mezõny meg minõsithetetlen volt....(tisztelet a kivételnek)... nagyon lecsuszott a céllövölde....tavaly ilyenkor 100 valahány auto volt 45 ladával 15-20 micsuval.....mostmeg volt 30 nézhetõ auto össz. abbol kiesett 20....ezek miatt jo volt kint lernni, de nagyon puding az rte azt kell h mondjam...elég is volt belõle erre az évre...
2014-05-18 20:11:30
Véleményem a mai Ózd rallyról: H van az h a mûsorfüzetben az állt h a 2. gy (királd) 10:06-kor kezdõdik, és mi mikor odaérünk 9re már lement a 2. gyors!? ezmiez?!? hát amennyi auto volt az vicc, a sprint mezõny meg minõsithetetlen volt....(tisztelet a kivételnek)... nagyon lecsuszott a céllövölde....tavaly ilyenkor 100 valahány auto volt 45 ladával 15-20 micsuval.....mostmeg volt 30 nézhetõ auto össz. abbol kiesett 20....ezek miatt jo volt kint lernni, de nagyon puding az rte azt kell h mondjam...elég is volt belõle erre az évre...
2014-03-27 22:14:01

rallyswen
tavaly mályinkán voltunk, az utolso kanyarig felengednek, mi még egyel fentebb mentünk egy visszaforditoba, ott is voltunk v 100an kb. de kikellett kerülni a rendezõet. aztán a két gyors között lejött 4 rendõr meg rendezõ de azt beszélték h "ezeket hagyjad, csendben vannak.." igy maradtunk...
2014-03-19 22:18:59
elég sokan átpártoltak R2-be RTE-bõl ahogy nézem a Miskolc rally nevezési listát...
2014-03-19 16:24:03
Lehet tudni h mikor lesz nevezési lista?
Másfél hét és verseny!
2014-02-21 15:53:54
egyszerûen szóhoz nem jutok h h lehet ekkora f***ságot (már bocsánat) kitalálni.... lövészet és a rallye egyben. én egészen idáig csak reménykedtem h ez egy hülye tréfa, de nem az.....nagyon gagyi
2014-01-23 19:04:30
Vki elmagyarázza h ezt a lövész akármit most h kell értelmezni?:D
2013-12-27 16:18:24
kár, pedig a körgyors a legjobb szerintem...
2013-12-23 16:04:26
Nagyon sok nevezõ van, nagyon sok jó autó, remélem az idõ is jo lesz, és remélem h nem ugy fog lezajlani mint a Vác rally... Azt nem tudjátok véletlen hogy az utolsó gyors körgyors lesz mint szokott? Köszi a válaszokat elõre is, Kellemes ünnepeket mindenkinek!
2013-06-11 14:59:58
ja és még annyi, hogy belépõs lesz a prológ, és ha igen nem e tudjátok mennyi?
2013-06-11 12:55:41
Valaki tudna segíteni nekem, hogy a szombati prológ hol lesz? köszönöm elõre is!
2013-05-18 20:04:12
Nem félre magyarázzuk, hanem nekem/nekünk ez a véleményünk neked pedig az. Ennyi:) Részemrõl vita lezárva
2013-05-18 18:09:44
ortodox!

Szerintem meglehet érteni minket akik odamentek, mert pl mi már több héttel a verseny elõtt a mályinkai szakaszra készültünk, mert úgy volt csak a fele lesz lezárva. Erre verseny elõtt egy vagy két nappal beböfögik, hogy bocsi de az egész le lesz zárva. Na ez milyen már. Egyébként az utolsó kanyarba tényleg beengedtek, nem hiába volt büfé meg rengeteg ember meg minden:)
2013-05-16 15:58:01
Mi a mályinkai gyorson voltunk. A cél után, vagyis a beíró után egy rendõrautó állt az úton keresztbe elõtte két rendõr, le se s***ták, hogy mi és még rajtunk kívül sokan mennek be a pályára. Ahoz képest hogy nézõk elõl elzárt pálya volt, kaszált mezõ büfésátor világitás minden volt amit akartál...és még belépõt se kellett fizetni, és másnap Királdon se kelett fizetni.
2013-05-15 21:53:34
http://www.youtube.com/watch?v=_mrFA1_BN_I
2013-04-21 10:49:06
szia

felfelé lesz, mint a sprinten, én úgy hallottam.
2013-04-12 13:50:43
http://www.racing.hu/20130414_i._suzuki_kaiser_rallye_sprint

Ózdi rallysprint nevezési lista
2013-04-04 11:13:28
Akik csak krixkraxot látnak nekik üzenem, hogy a jobb felsõ sarokba van négy kis ikon, abból válasszák ki h letöltés, azután pedig megnyitás, és úgy már jó lesz.
2013-03-29 13:44:20
Lehet már tudni hogy mikor lesz végleges RTE nevezési lista, illetve hogy lesz e rallye rádió a verseny alatt?:D
wrc fan hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 22 hozzászólás • 2 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k