kisBenko
Benkõ Ádám
2013-09-25 20:48:09
utolsó bejelentkezése
kisBenko

98 hozzászólás
10 kedvence van és 10 tag kedveli õt
22 kép van a fotóalbumaiban
Összes oldal:
847075812
Napi oldal:
135951
Jelenleg:
447
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
kisBenko hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 98 hozzászólás • 5 oldal
2010-06-03 11:32:44
há de nénikérem, az kicsit késõbb van 91-nél :D
2010-06-03 11:24:07
vagy hát attól függ, mert az Oroszlánék már 91-ben is mondjuk Galanttal lettek bajnokok... (micsunak micsu...)
2010-06-03 11:22:38
Elek, 99-ben?
2010-06-03 11:19:08
én pl eddig még nem hallottam a nevét, de most már de :)
és ja... nem tudom hogy forgattak 3 zsiguli motort, hogy kijöjjön nekik a V, de biztos megoldották :D
2010-06-03 10:43:57
nekemnak feltûnt egybõõõõl... hudászíp
2010-06-02 12:40:35
akkor elõzz meg
2010-06-02 12:12:52
valami véletlen folytán az RBR Magyar Bajnokság 12. fordulóján 3. lettem N4-ben... don, követendõ példa már megvan vigyorgok végigmentem 18szakaszt C4H meg minden kaland nélkül forgatom a szemem
2010-05-29 13:30:27
énmeg nemsokára indulok Esztergomba vigyorgok
2010-05-28 22:30:56
én meg én sem... forgatom a szemem
2010-05-28 22:27:30
szavazni lehet, de igazából kiderült, hogy Hillman-nak igaza lett szontyoli
2010-05-27 22:48:00
nem figyelem ezer éve, de ja... énis mindig annak olvastam vigyorgok

elolvasni csak saját felelõsségre:
Mi a különbség a véres gennyes hüvelyváladék és a fa kocka között?
A fa kockával nem lehet gargarizálni... neszóljszám
2010-05-27 14:53:56
nekem a best of olyanokról szólna, mint 0:53-nál a Balázs... és olyanokból 23 perc... de legyen csak 10...
az esés kelést hogy lehet szimplán "best of"-nak hívni?!
2010-05-27 11:38:43
lehetne "kérni" egy best of-ot is a best of crash mellé? forgatom a szemem kacsintok
2010-05-27 11:09:41
óóóó a csúcstechnik vigyorgok én itt a koli körül nem kezdek el füvet nyírni...
amúgy nekem se volt, nincs és TALÁN nem is lesz hüvelygombám... forgatom a szemem
2010-05-26 17:50:10
ja, ismer engem :D
2010-05-26 15:34:41
hja a védõital... a belsõ felvételeken jól felismerhetõen ugrálsz az úton :D
2010-05-26 15:20:09
eltûnt az én képem is vigyorgok
2010-05-26 15:19:25
passz, de orfû óta találkoztunk árpádtetõn is :)
idén meg mentem már orfûn meg kurdon... és ha az anyagiak úgy akarják, akkor árpádtetõ, baranya kupa meg historic EB mecsek... ami idén lesz még...
2010-05-26 14:57:59
na készvanmár? forgatom a szemem
2010-05-26 11:11:29
aztán megszokásból azzal a "mással" is az edényekben kotorászol? vigyorgok
egyébként ha már így nézelõdök a DuEn név nélküli erzsi, vagyis noname júzer, megjelöljük? megdöbbent
kisBenko hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 98 hozzászólás • 5 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k