CASCO81
Kerekes József
2017-01-04 20:36:13
utolsó bejelentkezése
CASCO81

115 hozzászólás
nincsenek kedvencei és 3 tag kedveli õt
még nem töltött fel képet
Összes oldal:
847469871
Napi oldal:
96807
Jelenleg:
528
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
CASCO81 hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 115 hozzászólás • 6 oldal
2012-07-03 19:28:30
Dankó Imre - Csimpi biztosan navigált Méreynek.
2012-07-03 18:46:53
Szerintem mindkettõ jó megoldás, Fülöp Imre a
" budaörsifülöpimi ", Fülöp István a " fülöppufi "
úgy emlékszem, mindketten mentek az ÁFOR - ban.
2012-07-03 18:38:52
Fiestával tuti Fülöp Imre.
2012-07-03 18:38:02
Szerintem Dankó Imre.
2012-05-24 16:20:17
Minden jelentkezõnek válaszol Pénzes Zsolti, még ezen a héten.
2012-03-03 15:06:59
Historic versenyeken van ugyan szervizpark, de mûködik a rendes szervizelés is, IE + 300 méter a szabály. A hangulat - kaland faktor a régi!!!
2012-03-03 15:06:59
Historic versenyeken van ugyan szervizpark, de mûködik a rendes szervizelés is, IE + 300 méter a szabály. A hangulat - kaland faktor a régi!!!
2012-01-09 12:17:26
Új ember?
Szó szerint! ( nem annyira volt vidám ez a frizura váltás )
Majd elmesélem, ha össze futunk valamelyik versenyen.
A közgyûlés nem érdemel szót.
2011-10-18 14:07:04
Nemcsényi Zoltán
2011-10-11 17:11:47
Köszönöm szépen!
2011-10-11 17:11:47
Köszönöm szépen!
2011-10-11 17:11:47
Köszönöm szépen!
2011-09-03 14:06:13
Köszönöm!
( izzadt a szemem, mikor megláttam az autót a szállásunkon, meglepi volt Zsoltitól... )
2011-08-31 19:21:01
Ebben a kategóriában megy Martin Kangur. Észt a lelkem, ezért kicsit szédül a betonon, de én rá fogadnék.
2011-08-01 18:19:58
Nagy Hugó
2011-06-23 18:46:33
És Wirtmann Ferenc
2011-06-15 21:08:22
Épp csak képet nem bírom feltölteni...
2011-06-15 21:07:27
Esti szerviz, Budapest Rallye.
Tudja valaki, hogy kinek az autója van a képen?
Én nem tudom, csak eltettem magamnak, mert szép.
2011-06-15 21:07:27
Esti szerviz, Budapest Rallye.
Tudja valaki, hogy kinek az autója van a képen?
Én nem tudom, csak eltettem magamnak, mert szép.
2011-05-25 20:41:34
Arany
CASCO81 hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 115 hozzászólás • 6 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k