|
|||||
|
h i r d e t é s
|
Carlos Sainz azt mondta, hogy elképzelhetõnek tartja egy VW Scirocco R kupás-autóval való elõfutást a Német Rally nyitó napján, írja az autosport.com. Sainz hozzátette, hogy nagyon várja a rally világbajnokságon való szereplést, még akkor is, ha csak elõfutó lehet. „Semmi sem erõsíthetek meg, de talán egy Volkswagen Scirocco, mint nullás autó pilótája lehetek a verseny elsõ napján. Jó lenne ismét látni néhány WRC-t. Érdekes lenne.”-mondta Sainz. Forrás: rallybuzz.com Ez a blog most jelenik meg 3082. alkalommal
|
||||
|
h i r d e t é s
asi, balogh jani, boroznaki tibi, bujdos miki, drift, duen, esztergom, evo, fabia, grepton, herczig norbi, itiner, king of europe, mafc, miskolc, mitsubishi lancer, murva, n4, rallyracing, rte, s2000, skoda, turi tomi, wald4tel, wrc
|
![]() 2026.06.25-28.
![]() részletes infóink ![]() 2026.06.26-27.
![]() részletes infóink ![]() 2026.07.03-05.
![]() részletes infóink ![]() 2026.06.12-13.
![]() részletes infóink ![]() 2026.07.11-12.
![]() részletes infóink
s t a t i s z t i k á k |









Ez tetszik, megosztom

























