|
|||||
|
h i r d e t é s
|
#1372
![]() Sebastien Ogier elismeri, hogy a Fabia S2000-el gyõzelemért harcolni képtelenség, de reméli, hogy még az idei évben beülhet a Polo WRC-be. A csapat nem zárja ki ennek lehetõségét. Forrás: rally-mania.cz Ez a blog most jelenik meg 2985. alkalommal
|
||||
|
h i r d e t é s
asi, balogh jani, boroznaki tibi, bujdos miki, drift, duen, esztergom, evo, fabia, grepton, herczig norbi, itiner, king of europe, mafc, miskolc, mitsubishi lancer, murva, n4, rallyracing, rte, s2000, skoda, turi tomi, wald4tel, wrc
|
![]() 2026.06.27.
![]() részletes infóink ![]() 2026.06.25-28.
![]() részletes infóink ![]() 2026.06.26-27.
![]() részletes infóink ![]() 2026.07.04-05.
![]() részletes infóink ![]() 2026.07.03-05.
![]() részletes infóink ![]() 2026.07.11-12.
![]() részletes infóink
s t a t i s z t i k á k |









Ez tetszik, megosztom

























