AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

A máriapócsi szezonnyitó után ismét "dupla-versennyel" várjk a rallycross és autócrossozókat! Május 14-15-én Nyirádon folytatódik a bajnokság!

Több év kihagyás után ismét Nyirád látja vendégül a rallycross és autócross rajongókat! Idén a quadosok is csatlkoznak, így mozgalmas hétvégét várhatunk május 14-15-én.

A magyar versenyzők mellett a Lengyel Rallycross Bajnokság is lesz, és mivel a magyar Rallycross Bajnokság nyitott, számíthatunk a lengyelek mellett osztrák és cseh versenyzőkre is.

Különleges csemegét ígér a SuperCars összecsapása, ahol a Máriapócson indulók mellett várható a több év kihagyás után visszatérő Simon Zoltán indulása és elkészült Vass Zoli EVO VIII Mitsubishije is.

És akkor még nem beszéltünk a franciaországis Autocross EB futamot nyert Kárai Tamás részvétele a rallycross (!) mezőnyben!

A szezonnyitón Harsányi Zoli magabiztos győzelmet aratott a brutál-erős Mitsubishivel, a korábbi rallybajnok Spitzmüller Csaba debütálása jól sikerült, hisz a második helyen végzett. Mint arról már korábban hírt adtunk, Spici az összes hazai rallycross futamon indul.

Révész Tomi norvég Skoda Fabiája az apróbb technikai gondok ellenére egyből a közönség kedvencévé vált Máriapócson és a 2004-es bajnok ígérte, a nyirádi versenyen méltó ellenfele lesz Harsányinak.

Szombaton edzések és előfutomok lesznek 11:30-tól, vasárnap pedig már reggel 8:40-től előfutamok, a döntők pedig 16:30-tól.

Jegyárak: szombaton 1200 Ft, vasárnap 2500 Ft. 14 éves korig a belépés ingyenes.

Forrás: nymc.eu