Sebesség Fesztivál 2024 Rallycross Országos Bajnokság II. futama a Kárai Trans kupáért

Kedves Gymborák!

Az ítéletidő ellenére teljesen megteltek a lelátók, az időnként 100km-es szél még a hordókat is tologatta. Néhány érdekesség a hétvégéről röviden…

A 3 nap alatt 29 órán keresztül tartott a kültéri program. Technikai hiba miatt nem volt megállás. A Gymkhana versenyre felvonultatott eszközpark értéke 100 millió Ft felett volt. Több mint 120 gumi kopott el, és 12 durrant ki, és sajnos 2 versenyautó motor cserés lett.

Péntek: Szabad edzés, pálya teszt, hangolások. Bernát Attila motorblokkja megreped, az egyik Lada belecsapódik a vizes terelőfalba. Csümi BMW-je az egyik TSUISO csatában a betonpadkának csapódik, Horváth Karcsi kiüti a hátsó futóművét.

Szombat: Zentai Sanyinak 11 órakor kitörik a kereke, 4-re már újra a pályán. Nagy Laci szétkaristolja a Skyline elejét és hátulját. Godó Roland-hoz mentőt kell hívnunk.

Vasárnap: Gyors edzés reggel, Godó Roland és Horváth Feri betegen kezdik a napot. A kvalifikációk gyorsan és pörögősen lezajlanak. A döntőknél már érződik a feszültség, több óvás kerül beadásra, mely miatt időnként le kell állítanunk a versenyt, de végül kialakul a sorrend…

Babor - Gymkhana

----------------------------------------------------------------------------------