|
|||||
|
Ítéletidõ fogadta a versenyzõket és a nézõket a Dunántúli Rally Trophy 2010-es bajnokságának elsõ futama Simontornyán. 51 autós (4 elõfutó, 1 licences versenyzõ és 46-an a mezõnyben) és 6 quados adta le a nevezését. A verseny szombaton kezdõdött a szokásos adminisztratív és technikai átvétellel és a szombati napot egy prológ zárta, amin a mezõny fordított rajtsorrendben indult. Vasárnap reggelre ha lehet azt mondani még rosszabbra fordult az idõjárás. Emiatt egy kis csúszással indult az elsõ gyorsasági szakasz. Az idõjárás viszontagságai ellenére mind a négy gyorsasági szakasz meg lett rendezve A futamot a Gurdon - Gurdon páros nyerte a Németh - Landner és a Nagy - Mészáros párosok elõtt. A kategóriák gyõztesei: I. Kategória: Liliom Balázs - Simon Péter Trabant II-III. Kategória: Kónya Gábor - Böröcz József Suzuki IV. Kategória: Vass Károly - Puskás Róbert Lada Lada 1,6 A Kategória: Molnár Patrik - Somodi Tímea Lada 1,6 A Kategória: Géringer Zoltán - Lengyel Vanda Honda V. Kategória: Nagy Attila - Mészáros Tamás Opel VI. Kategória: Németh Attila - René Landner VW VI+ Kategória: Gurdon Attila - Gurdon Barbara Mitsubishi A verseny végeredménye a hivatalos honlapról letölthetõ. Video a versenyrõl: Kishonti-Krähling Lada 2107
Ez a blog most jelenik meg 3678. alkalommal
2010.05.15-16.
|
|||||


























