Sebesség Fesztivál 2024 Rallycross Országos Bajnokság II. futama a Kárai Trans kupáért

Ezt a héten kaptam,ugy el volt téve hogy 78 óta fényt nem kapot! mosolygok
A rajtlista szerint nem a 78-as Főtaxi-n készült.
2011-03-28 22:11:46
Barna mikor apámék kezdték a versenyzést Túrában '77-ben az öregem összeszedte a bátorságát és oda ment édesapádhoz,hogy tanácsot kérjen az itiner iráshoz /mert igazság szerint nem sok fogalmuk volt az egészröl/olyan részletes és pontos választ kapott minden kérdésre, és olyan hozzálást tapasztalt apukád részéröl amit utána nagyon sokszor emlegetett jó pár év elteltével is.
2011-03-15 20:56:41
Mit tettetek vele Zsolti?Mondjuk mi is jártunk úgy.hogy feldöltünk egy lada kombival aztán hirtelen felindulásbol áthempergettük az ép oldalán úgy boritottuk vissza.
2011-03-15 19:58:26
Jó ez a cikk a Faltusz Petivel!
2011-03-07 22:39:02
Én emlékszem nagyon király verseny volt.Én a rendezésben segédkeztem faternak /11 évesen/ a Páhi-Izsák gyors rajtjában "itattam" a versenyzőket Márkával nevetek vigyorgokmeg halgattam a kalandjaikat. forgatom a szememAz üditős cég volt a verseny egyik sponzora.A kecskeméti volán és a szolnoki asc. rendezte közösen a futamot,a másik gyors az Izsák-Orgovány volt ezek aszfaltok és volt valami homokos gyors is.Ez a verseny a Rallye2-nek volt bajnoki futama Takácsy,Kárász Misi és Vindecker küzdött az első helyért ha jól emlékszem, én Misiéknek nagyon szurkoltam ö egy igazi kamikáze volt.A fotó a 79-es Bükk kupán készült Kárász T.-Kárász M.
2011-02-28 15:42:15
Peti Papó!
Köszönöm az infót!A kaszni 1200-es de 1300-as motor volt benne!
2011-02-28 15:01:13
Peti papó!
De zsir ez a kereklámpás, tetszik a rendszáma, fateromék is mentek ezzel a rendszámmal csak akkor még 1300-as volt a paripa'81-be.Mit lehet tudni erröl a kocsirol az tudom,hogy 81 előtt az Egri Voláné volt onnan került a Kecskeméti Volánhoz de utána nem tudom mi lett vele.
2011-02-20 14:32:44
Joti simán kipróbálná! nevetek vigyorgok
2011-02-15 20:21:42
Zsolti!Tényleg délután volt a rajt.Valamelyik kollégiumba laktunk épp a rajthoz készülődtünk egyszer csak szól az Andor,hogy mi ment ott az ablaknál mondom neki mi ment volna a harmadikon vagyunk.Kinézünk az ablakon valaki leesett a tetőröl.Kész lettünk ezzel a negativ "élménnyel"mentünk versenyezni, de utána már nagyjábol rendben ment minden.
2011-02-15 18:34:05
Tomi!Ezek a lámpák rajta voltak a kocsin mikor megvettem tőled?Én úgy emlékszem 91-ben ezek elég jól világitottak azt,hogy rosszul láttam arra értettem,hogy azt kanyart elég jól benéztük. nevetek mosolygok.De lehet hogy mi raktuk rá a plussz lámpákat.Abba viszont bele se merek gondolni milyen lett volna sötétbe ha '90-be átvették volna Ricsi autóját a gépátvételen,mer azon egy darab plussz lámpa nem volt és 6voltos volt a paripa.Na ott lett volna baj "lefelébe"!!
2011-02-14 21:21:22
Jó lenne most is pár gyorsasági sötétben vagy akár éjszakai verseny is a Rallye2-nek!
2011-02-14 21:11:12
91-ben az utolsó 2 gyors sötétben volt a Rallye 2-nek a Mecseken, a hegyipálya és Árpádtető.De Árpádtető nem visszafelé volt.Nagyon jó verseny volt csak néha kicsit sz..ul láttam! vigyorgok