historyfun! Sajnos nem tudok pontos pályarajzot küldeni. Ráadásul, több helyszinrõl is beszélhetünk, mert nem volt mindig ugyan ott, sem az eleje, sem a vége. A rajt általában a kisvasút rakodójához vezetõ bekötõútnál volt, a vizmû elõtti hosszú egyenes közepén. A cél idõmérést pl. egyszer a Hollóstetõ bejárati táblához, egyszer pedig a szikla-katlan elõtti emelkedõ végére tették. Vagyis mindkét helyszinen akár 300-500 méter is volt a "szórás".
Majd megpróbálok utána nézni...
2011-02-09 14:18:49
historyfun! Itt is Õ az, csak más versenyen, másik autóban...
2011-02-09 14:16:38
historyfun! A 47-es rsz. autóban Kövesdán András ült.
2011-02-09 12:54:32
Az a légbeömlõ...
2011-02-09 12:54:32
Az a légbeömlõ...
2011-02-09 12:54:32
Az a légbeömlõ...
2011-02-09 12:53:34
Masiniszta nélkül
2011-02-09 12:52:22
Lillafüreden...
2011-02-09 12:51:11
Utassal....
2011-02-09 12:50:07
Kicsi rallye, kicsit pálya...
2011-02-09 12:48:48
NSUfun! Kértél BMW-t. Kicsit megkésve....
2011-02-08 23:43:31
fanatic33!
2011-02-08 21:09:40
A tipus ugyan az, a helyszin szintén, és még az évjárat is stimmel. Csak nem túra, hanem Rallye 1.
2011-02-07 20:49:50
Zsolti70! Túrok a lomok közöt..., úgy rémlik a Járóka NSU TT-jérõl van valahol képem 79'-bõl. A Hagymási-féle Simcát utoljára 78'-ban a csobánkai hidasban láttam, amint "kissé fénysérült" állapotban parkolt a patakmederben. (ha jól emlékszem.... )
2011-02-07 20:10:34
Zsolti70! A 70'-es évek végén, volt a rallyeban mind a két típus.
Simcával a Hagymási ment másodosztályban, NSU-val a Járóka R1-ben. "Elméletileg" 1000cm3-s motorral.
2011-02-07 14:38:20
Értsd úgy: a B.A.Z. sprint I. fordulója, -Duen szerint- már egy "lefutott " verseny.
2011-02-07 14:24:30
Szerintem kacsa. Elég furcsa lenne, hogy a minõsített licences versenyzõket "hozzátolják" a túra mezõnyhöz.
Lehet, hogy a közös versenyre gondolsz? Mert a kettõ nem ugyan az.
Józsi úr! Küld el a képet egy pályaválasztási tájékoztatóba. Hátha többen jelentkeznek autószerelõnek.
2011-02-03 17:40:32
historyfun! Végignéztem az Elba rally fotóalbumát. Két képet találtam Ferjánczékról abból az idõszakból: 1974 a "békával" (17.rsz.), és 1978 az 5-Alpine-vel (25. rsz). 1976-77-bõl semmi nyom.
(forrás:Rally dell 'Isola d'Elba).