sutyor
Erdös Csabi
2012-11-28 06:26:09
utolsó bejelentkezése
sutyor

40 hozzászólás
1 kedvence van és 1 tag kedveli õt
még nem töltött fel képet
Összes oldal:
847427298
Napi oldal:
54234
Jelenleg:
535
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
sutyor hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 40 hozzászólás • 2 oldal
2012-11-28 06:25:23
Hali Gabi, sajna sokat nem tudni valóba a pályákról, de ahogy olvasgattam a kiirást, szerintem az egyik gyors meg egyezik a tavalyival, mivel lesz ilyen (kör) gyors szerû, szerintem a királyszentístváni Gyors része is benne lesz!! Am de valóba jó volna tudni pontosat pontosabb infókat !!!!!!! DUEN, mikor lehet tudni több infót ???? vigyorgok vigyorgok
2012-10-29 21:14:24
Sziasztok, tud valaki valami infót, hogy idén lesz Mikulás rallye december elején ?????????
2012-03-12 18:15:32
Sziasztok, ne veszekedjetek!!!!
Örüljünk ami van!!!!! Akár hogy is van ez az egész verseny körüli helyzet!!!! Legalább (még) van valami!! És nagy Lendülettel várjuk a versenyt (NÉZÕKÉNT) !!! Majd 180Km-rõl Érkezünk majd nagy szeretettel és lelkesedéssel hogy ismét jön a jó idõ, és végre indulnak a versenyek!! Lehet tárcsázni bográcsozni Ésszel !!!!!!! Nem a fél gyorst felgyújtva!!!!!!! Sütkérezést is csak megfelelõ mennyiségû víz és tûzoltó készülékkel !!! (mi viszünk) Mindenkinek jó versenyzést és kikapcsolodást!!
2011-12-25 17:40:51
:)
2011-10-18 18:26:54
Ugyan ne köszönd, ez csak természetes , hogy ha tudok szívesen segítek :) Mikulás rallye-n még nem tudom milyen gyorsok lesznek, de majd szívesen meg hallgatom te mit ajánlasz !! Bár már 10 éve járunk mikulás rallye-ra hála látunk már egy két jó kanyart!! Ja meg mi elõzõ nap megyünk szombat!! És egy kis esti bogrács vagy tárcsázás is lesz :) tavaly is volt, ja meg jóóóóóóó hideg mínusz14 fok :D vigyorgok vigyorgok
De a meg szálotságunk nem ismer határokat vigyorgok kacsintok
Ha idõvel figyeled majd a fórumot akkor majd látod hogy esetleg miket írok miku rallye-val kapcsolatba :) Adig kitartás , és jó szórakozást a hétvégére vigyorgok kacsintok
2011-10-17 20:39:55
Opi64 Helló, remélem sikerül el küldenem :) a zöld nyíl alatt található kanyar, én úgy tudom hogy az lesz az amit kérdeztél :D!!!!!!! Sajna mi még se bírunk menni :( úgy hogy minden lelkes nézõnek jó napot kívánok, versenyzõknek , pedig baleset mentes versenyzést!! Sajna már csak Mikulás rallye-ra tudunk menni :) Remélem az össze jön :) No itt a kanyar amire gondoltam , remélem tudtam segíteni :))
http://maps.google.com/maps?q=47.53001,18.410504&num=1&t=h&vpsrc=0&sll=47.586187,18.394766&sspn=0.19954,0.224381&ie=UTF8&z=15 vigyorgok vigyorgok vigyorgok
2011-10-11 21:16:47
Kenubi, persze persze, igazad van teljesen !!! Azért bízom benne hogy lesz egy két látványos fordulás, ki gumizás ellenére is vigyorgok vigyorgok És abba is bízom hogy mindenki baleset mentes versenyt él meg 23-án és nem lesz semmi gond!!!!!!! a fogalmazásod jó, én is igy gondolom hogy egyik szemem sír másik nevet helyeslek helyeslek!!
2011-10-11 20:39:28
Szia Kenubi :) Köszi szépen a hozászolást !! Csak halkan meg jegyzem hogy én is ezt a hosszú bal33 kanyart néztem ki belsõ felvételen célpontul kacsintok kisebb kanyar kombináció az is , mert elõtte van egy enyhe jobb is :) isteni igazából akkor lenne, ha nem lenne kigumizva vigyorgok vigyorgok!! De így is látványos lesz szerintem :) Köszönöm a válaszod kacsintok kacsintok
2011-10-11 20:39:28
Szia Kenubi :) Köszi szépen a hozászolást !! Csak halkan meg jegyzem hogy én is ezt a hosszú bal33 kanyart néztem ki belsõ felvételen célpontul kacsintok kisebb kanyar kombináció az is , mert elõtte van egy enyhe jobb is :) isteni igazából akkor lenne, ha nem lenne kigumizva vigyorgok vigyorgok!! De így is látványos lesz szerintem :) Köszönöm a válaszod kacsintok kacsintok
2011-10-11 18:47:16
Sziasztok, szeretném annak a segítségét kérni aki már volt vagy ismeri a Rugogyár ut-i GYORST!!!!! Tatabánya rallye-n még nem voltunk, és ez a GYORS érdekelne , csak nem tudom melyik részére álljunk !! Úgy hogy aki ismerõs arra , vagy tud mondani valami jót szívesen olvasnám :)!!
Köszönöm :) vigyorgok kacsintok
2011-09-24 08:11:03
Hát igen :( Ez is fel tûnt hogy nincs Dr. Perlaky Petra neve (pedig ennyit meg érdemelne hogy emlékezünk rá) , meg sajna az is hogy nem nagy az érdeklõdés itt a fórumon, máskor mindenki be van zsongva már :))))))
Kíváncsi leszek milyen lesz a verseny azért!!!!!
Mi már ma indulunk, meg spékelve egy kis sátrazással :))))) vigyorgok vigyorgok vigyorgok
2011-08-25 21:31:00
Hiiiiiii valószinû hajnal 5 körül már mi is ott vagyunk :) remélem akkor nem keltünk fel :) vigyorgok vigyorgok
2011-08-25 06:17:13
Elvileg mi is ebbe a katlanba leszünk, ha idõbe oda érünk :) Bár oda kell mert én nem hiszek a 7 órási pálya zárásba,
vigyorgok vigyorgok Én a 6 órási pálya záráshoz tartom magam , s igy nem érhet meglepetés :) vigyorgok vigyorgok kacsintok Szerintem nagyon parádés lesz a verseny ennyi nevezõvel vigyorgok vigyorgok
2011-08-21 18:38:34
Tyüüüüüüüü az komoly mezõny lesz akkor :)
Köszi szépen :) Az esztergomi pályát sajnálnám NAGYON , ha nem lenne a hírhedt gyorson verseny évek óta oda járunk szeretjük azokat a gyorsokat :) úgy hogy reménykedjünk benne hogy nem lesz akadály kacsintok kacsintok
Vác-ra pedig biztos megyünk mi is :)))))))) vigyorgok vigyorgok
2011-08-21 14:45:21
Mi ez a nagyon nagy csönd a vác RTE kapcsán?? máskor ilyenkor már be volt indulva mindenki király király Valaki tud már valami infót hogy hány nevezõ lesz kb??? És hogy mikor kezdõdnek a gyorsok?? vigyorgok vigyorgok Már nagyon várjuk forgatom a szemem forgatom a szemem
2011-08-08 20:52:53
Sziasztok, aki tavaly volt vác rallye-n RTE és esetleg a gombás-sejce gyors látta az mondhatna róla egy pár szót hogy érdemes nézni, de video alapján a Gyors vége fele van egy egész komoly kanyar :)
2011-06-28 17:51:56
Rest In Pace emléked bennünk öröké él !!!!!!!!!!!!!!!
Reméljük oda át is nagyszerû emberek vesznek körül sírok sírok
2011-03-10 22:21:37
Csabix azért el küldtem e-mailba is !! Biztos ami biztos :) :P
2011-03-10 22:08:52
Csabix, IGEN Viktor Jól jelölte be:) Gyorsabb volt mint én vigyorgok vigyorgok
De ez az az kanyar ami a videon is szerepel !!!!!! (a hondás árkos be esõs) kacsintok kacsintok
2011-03-10 21:40:46
Csabix , én tudom pontosan hol van az a kanyar amire gondolsz, vigyorgok vigyorgok Tavaly is itt volt, meg egyel feljebb , de sajna ki volt gumizva , szerintem idén se lesz más kép!! Ha küldesz e-mail címet, meg probálom neked el küldeni hol található az a kanyar!! kacsintok kacsintok
sutyor hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 40 hozzászólás • 2 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k