-ne mesélj szívesen, elég ha csak konkrétumokat, tényeket írsz.
-a szó elszáll....és lehet, hogy holnap már "nem úgy volt".

Tehát, ha nem olyan nagy probléma, akkor jó lesz az a válasz itt és most írásos formában. kacsintok
2012-03-17 16:24:35
Ha eddig tényleg így működött egy verseny résztvevőinek az összeállítása, ahogy Roni leírta, akkor most mi ill. ki az oka, hogy nem működik? Ezért is jól jönne az "illetékes elvtárs" nyilatkozata. Nem lenne találgatás, sem vádaskodás.
Julia is csak hallgat neszóljszám........
2012-03-17 10:05:16
julia!
Remélem, aludtál egyet a tegnap esti zavaros megnyilvánulásodra. Ahogy a hozzászólásokból látod, mások is kíváncsiak egy értelmes/érthető magyarázatra. Mint RTE szimpatizáns és mint Eger rallye versenyigazgató helyettes, úgy gondolom, jogosult vagy a válaszadásra.
2012-03-17 00:22:09
Kedves julia!
Ez az egész egy nagyon kusza magyarázkodás, és önfényezés, semmi más. Ettől zavarosabb már csak a 1265-ös hozzászólásod. Fuss neki mégegyszer, hogy értsük mi is a közölni valód?
2012-03-17 00:00:00
Olyan szívhez szólóan adod elő, hogy a végén még talán te is elhiszed. Átérezzük, hogy mindenki sajnál mindenkit, és tudjuk, hogy mindenki megért mindenkit. De ne az " űrt pótold a lelkekben", hanem a versenyt a naptárban. Külföldi RTE bajnoki futam??? Mi ez, újabb etetés?
2012-03-16 14:11:20
Komolyan azt hiszik a rendezők, tisztességes dolog, hogy a verseny előtt két héttel még SEMMI konkrétum?
2012-03-08 12:23:47
marshall!
Lehet, hogy a "megéri" kifejezés, más összeget jelent itt, mint ott.
Pl. az óóósönben 33Ft a tojás darabja akkor is ha rájuk rohad, viszont Kató-néni 28-ért adja, amit ma reggel emelt ki a tyúk alól.
Neki így is megéri. vigyorgok
2012-03-05 10:12:34
A rally lassan kipusztul, miközben már az is bajnokságnak számít, a valaki meg tudja forgatni az autót egy üres parkolóban.
Siralmas bizonytalan
2012-02-28 09:53:26
...madarat tolláról, szakágat konkurenciájáról... vigyorgok vigyorgok vigyorgok
2012-02-01 12:14:22
Ahogy a képeket nézem, volt ott minden. Chips dobálás, grimasz verseny, móka kacagás. vigyorgok vigyorgok vigyorgok
2012-01-25 22:54:11
DaweePhotography!
Az első mondatod csak feltételezés? Úgy hallottad, azt hiszed, és hasonlók?
2011-12-30 17:10:57
Igen, mert ez az RTE fóruma. Mi másról lehetne itt szó? helyeslek helyeslek helyeslek
2011-12-30 17:07:09
Szeretnék tudni az eredményekről. Ha fél kettőre volt várható az első autó a célba, akkor most 5óra után, ne a pénteki rajtlista legyen már a legfrissebb infó a neten.
2011-12-18 12:34:41
Mit marjátok egymást?
Menjetek inkább karácsonyfát venni, hójárót szögelni, mézeskalácsot sütni... csókollak
2011-12-11 14:36:11
hiszek1!
Légy szíves írd meg, mikor volt volt az, hogy dec.1-jén készen volt a következő évad naptára, és azt, a rákövetkező jan. 31-én véglegesítették? Neked bizonyára jobb a memóriád, mert én nem emlékszem ilyen esztendőre.
Természetesen azt a dátumot várom, amikor a két megszólított sporttárs tevékenykedett. megdöbbent
2011-12-10 09:57:05
....vagy rendeztek egy saját rallyt, ahol kiélhetitek az összes okosságotokat, és nem a másik versenyét fikázzátok.
2011-11-30 10:46:24
Mindegy hogy hány versenyen indult és milyen kateg.ben, de egy versenyhez, csak egy helyezése tartozhat. Vagy akkor a robi_21074 benézte. forgatom a szemem
2011-11-16 10:47:20
Azt mondod, ugyan az a procedúra, vagy 60-ért vagy 110+ tagsági-ért, és van aki a másodikat választja?
Köszi a megnyugtató választ, ebben a témakörben nincs több kérdésem. vigyorgok
2011-11-16 08:49:13
stemo!
Nem azt kérdeztem HOGYAN lehet meghívásos versenyt regisztráltatni hanem azt, hogy MIÉRT pont ez a a kettő került az OB naptárában? Hiszen van erre egy külön naptár, ahol az Mnasz által regisztrált versenyek találhatóak. Érdekes módon az összes egyéb -bajnokságokon kívüli OM verseny- oda lett besorolva.
Különben teljesen lényegtelen lenne a dolog, de minél nagyobb a körülmagyarázás, annál nagyobb a gyanú, hogy valamit takar....... vigyorgok
Csak nem kandidálni akar a Mikulás Rallye, a 2012-es év ORB futamára? kacsintok kacsintok kacsintok
2011-11-14 23:43:03
JJ!
Mellesleg nem reklamáltam semmit a versennyel kapcsolatban. Az eredeti kérdésem is ez volt: miért most, miért ez a kettő, és miért az ORB naptárában lett feltüntetve ?
Duen!
Ezek szerint csak ez a két verseny van egész évben, amelyik legális, és "nem része egyik országos bajnokságnak sem"? kacsintok