Sebesség Fesztivál 2024 Rallycross Országos Bajnokság II. futama a Kárai Trans kupáért

2011-04-13 06:58:07
Jó reggelt Mindenkinek! Mts 01 ! Köszönöm , "dolgos népünk győzni fog ". Olvastátok a CIGI riportot ? Már megint kitalált egy új tuningot! Berakatta magának a HANSZ-T!! helyeslek helyeslek
2011-04-12 21:58:01
Vittorio Jano versenykocsiában már ültem , Lincoln-ban is , VÁRADI BÉLÁNAK rugdostam a labdát mint VASAS kölyök 66-ban...Romer Flóris meg kiállította (mint régész) az anyakönyvi kivonatomat... helyeslek De az 53 már lakott területen is sok!
2011-04-12 20:40:29
Köszönöm!! Érdi is , Titi is ma született ! És az ikertesvérem Peti is!!! Mindenkinek GYÖNYÖRŰ ÉLETET KIVÁNOK!!! ( Na jó - IKERTESTVÉREM ) vigyorgok. Ja Carlos "Sanyi" is! CIGI ! Neked meg jobbulást!!! Csak vedd már fel azt a prostituált telefont!! nevetek
2011-04-11 21:39:00
Zsolti! Cigi Gyógyul !! Tudod megesik , ha valaki elesik... De legalább addig a hűtőig nyomta!! Nem " alibi " !! ... Tolja neki , mint részeg a biciglit!! Felépül oszt GÓÓÓÓ! vigyorgok
2011-03-27 07:42:46
CSŐ-R Madarak ! Igazad van Zsolti. Essen szó a navigátorokról !! H.F. : Kiknek navigált JOTI ? helyeslek forgatom a szemem nemértem
2011-03-19 10:51:02
Amit " ezek " csinálnak az kimeríti az ÜZLETSZERŰ KÉJELGÉS fogalmát !! ( az pedig büntethető ) !!! CSAK " ők " nem velünk basznak , hanem ránk !!... No meg a ralli-ra. sírok
2011-03-19 09:48:45
CSŐ-R !! MADARAK ! Minden JÓZSEFNEK BOLDOG NÉVNAPOT !! Casco JOTINAK külön is! vigyorgok
2011-03-17 10:04:00
Hegyi verseny volt , ott voltam . Sok képet csináltam ... Ha VALAKIT érdekel odaadom , mert én nem tudom feltölteni Nektek. Tel. 70-366 20 10 Este! mosolygok
2011-03-15 08:49:37
Én "T - Forddal " kezdtem ! Mixi is . helyeslek JÓ REGGELT MADARAK !!! vigyorgok
2011-03-02 17:54:00
MIXI HOLNAP 53 ÉVES !!!
2011-03-01 17:16:49
JÓ KÉP ! Elképzelem , hogy kiszólsz a szervizesek: Kerékcsere van 4 percetek !! helyeslek
2011-02-27 17:42:33
Értem Köszönöm !! forgatom a szemem
2011-02-27 15:50:31
21 év távlatából már nem emlékszem , bár akkor sem óvtam volna ha beleszámították volna... Hisz "csak a komplett mezőnyt kellett volna kizárni " . vigyorgok
2011-02-27 14:02:37
Lemaradt egy R betű ! A fenébe...FERMÉBE ... vigyorgok
2011-02-27 14:00:16
Délelőtt volt a gépátvétel a Hősökterén , majd zárt parkoló a délutáni prológig.. Szerintetek ki állt be egyedül esőgumival ?? És a rajt előtt 10 percel leszakadt az ég... Filmem van róla , hogy rajtam kívül a komplett mezőny gumit cserél ! JA A PARK-FEMÉBEN !!!!