Sokat autóztunk és dolgoztunk együtt. Hiányozni fogsz. Nyugodj békében!
2013-09-28 09:24:02
Kedves Fórumozók!

Érdekes olvasgatni a polemizálásotokat. Én sem értem, hogy mi a probléma ezekkel a titkos gyorsokkal.
1982-ben (tehát a múlt században) úgy engedélyezték a Volán Rallye-t a Bakonyban, hogy a verseny reggelén kaptuk meg az itinert. Az első körben etapként mehettünk át a gyorsokon, és akkor írhattuk fel. A másik két körben versenyezhettünk. (Hillman, te biztosan emlékszel, ti is mentetek.)
Ennek ellenére (a kép tanulsága szerint is) nagyon élveztük.
Igaz akkor még lábon jártunk a versenyautóval a rallye-ra, a Tszker-ből összeválogatott gumit nem kellet megvágni, ha esett akkor is azzal mentünk, és a szakácsunk is jól főzött a megszokott falusi kisvendéglőben.
Örülnék, ha még versenyezhetnék, akár titkos szakaszokon is.
Remélem ez is jó verseny lesz.
2013-04-26 18:12:59
Erre mondják azt, hogy a bőség zavara.
2013-04-04 14:32:50
Kérlek, segítsetek!
Hol tudom megnézni az utolsó WRC futam elő-tipp-elő eredményét?
2013-02-14 09:40:55
Még nincs értékelve a svéd futam tippelése, vagy csak én vagyok olyan béna, hogy nem találom?
2013-01-24 09:01:39
Már én is nagyon várom a kiértékelést!
2013-01-19 22:15:42
Vannak, akik a külföldi versenyeket istenítik.
Ott is törölnek gyorsasági szakaszokat.
A Montén ma már 13 kocsi után etap volt egy gyors, most törölték a két utolsót is.
Hát ez van.
2012-10-26 10:17:27
Szevasztok!
A Kele..-Deme fotó Hollóstető - Répáshuta gyors az alsó murvás úton. Porán Rallye.
2012-04-05 10:00:23
Kedves Endre!
Már a gesztus is jólesett.
De, pályamatrica és az öreg Bömös üza költségéből tizszer is lemosathatom. Nem beszélve arról, hogy a slag már rá van kötve a kerti ccsapra.
Vegyük úgy, hogy megtörtént!
KÖSZI.
2012-04-04 08:49:40
Kedves DUEN!

Az aki egyedül talált el két dobogóst, nem kaphat egy bónusz pontot? Nem mintha az összetettben jelentene valamit, de mégis érdekes teljesítmény.
2012-03-29 21:15:40
Segíts légyszíves, írdmeg, hogy hol hallottál róla, hogy Miskolc sem lesz. Én is szeretném elolvasni. Egy kevés közöm volt hozzá.
2011-12-25 19:14:26
A RÉNs***VÁS az HISTORIC?

kELLEMES ÜNNEPEKET és

BUÉK mindenkinek!
2011-12-08 09:03:16
Hideg Jani mögött, Kelecsényi Laci Centrum-reklámos gyorskocsi versenyre alkalmas járgánya áll.
2011-10-21 09:52:27
Jól emlékszel 30 év távlatából is. Felvezetéssel írhattuk fel, és a verseny első körében etapként mentünk át, és akkor ellenőrízhettük az itinert. Én is ebben az évben kezdtem a 2. osztályban, ez volt a második versenyem, mert előtte volt Miskolcon a Porán Rallye.
A kép is Farkasgyepű!
2011-07-10 12:06:03
Úgy látom nem csak nekem volt visszás a tegnapi (mezőny közben változtatott 2-3 perces rajtköz) döntés.
A Felügyelő Testület kivette ennek a gyorsnak az eredményeit a versenyből, mert az esélyegyenlőség nem volt biztosítva.
2011-07-09 20:22:46
Az is lehet, hogy rosszul hallottam (nem is hivatalos forrásból: Rally Rádió), lehet, hogy nem is értek hozzá.
De...... a kb 20. elrajtoló autó után egyszer csak úgy döntenek, hogy 2-ről 3 percre emelik a rajtközöket!
Hol itt a sportszerűség, az egyenlő esélyek?
Tudom, hogy az eleje és a vége között óriási a különbség, de az utolsó 2 percre, és az első 3 percre rajtoló között nem, mert ők egymással vívnak. Az egyik mégis előnyhöz jutott.
Hát érdekes döntés!
2011-07-06 20:41:34
Szevasztok!
"Nagymama lekvárja" reklámot VIDA - PANNUSKA vitte, Nyíregyházi Volán színeiben, szponzoruk a Nyíregyházi Konzervgyár, akinek ez volt a terméke. Ebben mi az érdekes?!
(Nagyokat harcoltunk 20 évvel ezelőtt. Ráadásul milyen jó volt.)
2011-05-28 17:09:44
Visszatérve Hideg Janira:
Ez a Certa Rallye-n történt. Nem voltak tisztázottak, hogyan ülhet össze egy kocsiba két klub versenyzője. 3 vagy 4 párost nem kapott rajtengedélyt emiatt a felügyelőktől. Köztük voltak Hidegék is. Jani viszont szólt a vele egy klubban lévő Sipos Kálmánnak - aki szintén be volt nevezve, és át is vették -, hogy üljön be mellé navigálni.