összesen: 417 hozzászólás • 21 oldal
197. • 2011-12-10 14:31:12
Csak a ringen belül nem lehetett sózni,ez meg kint van.

196. • 2011-12-10 14:16:16
De biztos van rajtuk fék vigyorgok !! Csak ha az időjérási viszonyok a tavalyihoz hasonlóan alakulnak nem hiszem, hogy sokatér a fék, no szöges gumi nemértem a 45° lejtő közepén B3 bekanyarodni megdöbbent !
Ja és a befordulástól kb 25-30m már közút, nem zárt pája nem lehet hogy majd megálunk valahol bizonytalan !!
195. • 2011-12-10 11:43:25
Mér nincs ezeken fék?

194. • 2011-12-10 09:57:05
....vagy rendeztek egy saját rallyt, ahol kiélhetitek az összes okosságotokat, és nem a másik versenyét fikázzátok.
193. • 2011-12-10 06:25:42
vigyorgok ...vagy szólunk T.Tibibának, majd rak ki egy 4 soros buszgumis nem szabvány lassítót lefelé vagy kettőt...
192. • 2011-12-09 21:29:57
"Okos gondola bizonytalan " A 45° lejtő aljában vasbeton falat építünk, hogy ott véget érjen a verseny a legtöbbjének vagy azon gellert kapva betudjon kanyarodni balra a MOL kút mögé vigyorgok . Ugyan is a kútnak zavartalanul üzemelnie kell !!
191. • 2011-12-09 14:41:18
Hogy ezt senki nem únja!Legalább megfordítanák a gyorsokat,mint most a Mikun.
190. • 2011-11-26 15:15:53
Sziasztok.én is a nevezéshez tudnék szólni.tényleg egy év végi rallyzáshoz meg főleg hogy amatőr rallyról van szó ez nagyon sok.nekem is ez lett volna az első szilveszter rally de ez nem jön létre.nagyon rosszul eset de ez van.akkik mennek jó versenyzést!!!!
189. • 2011-11-20 17:40:22
Ebben igazatok van de azért írtam ki hogy érthetőb legyen!! Üdv nektek :)

Sziasztok!
Hát engem azért egy cseppet kiakaszt ez a 180E nevdij csak a hungaroringre. tudom hogy midnenki pénzből él, de egy amatőr rallira durván 50e nevdij, sztemkicsit irreális..
Vagy ennyire felment volna a ring bérleti dija, vagy ilyen nívós verseny lenne ez.... ?!
Nekünk így nagyvalószínűséggel kimarad. sírok
183. • 2011-11-17 11:22:45
Sziasztok!
Frissült a honlap!
182. • 2011-11-16 09:17:29
Sziasztok
Van már hivatalos infó az idei versenyről az időpont már fenn van 29-30. de lesz megint "benti" kör is stb..?
181. • 2011-01-30 15:13:23
Nagyon eseménydús volt a 2010-es Szilveszter Rallye számunkra, hála istennek végigértünk baj nélkül, és szerelnünk sem kellett túl sokat,
reméljük ,hogy a jövő évi versenyen itt ott tudunk majd lenni.
180. • 2011-01-11 18:18:39
Szia Peti

Az előző hozzászólásokat az Öcsém írta de sajnos Én is azt látom hogy ez az egykor amatőr versenyzőknek létrehozott verseny(beleértve a Mikulást is) átment abba hogy a burzsuj gyerekek autókat bérelnek és elautókáznak. Tényleg sokszor majdnem sírva fakadtam mert egy épkézláb elképzelés nem volt egyesek autózásában mégis tele volt sponzorokkal a kocsi oldala. Az ok ami miatt nemjövünk pedig egyszerű, az utolsó versenyem eltőrt a főtengelyem, ami adott a váltónak is és még ezek nem készültek el, meg amúgy is nekiláttam a téli revíziónak és hát egyedül kicsit sok idő egy VFTS-t újjá varázsolni. Egyébként ez a verseny most nem az erőviszonyokról szólt hanem inkább arról kinek milyen gumija volt szerintem
179. • 2011-01-07 15:46:01
Helló egynyolcté! Félre érthetted a mondandómat.Én csupán reagáltam azokra a véleményekre,hogy uncsi volt a verseny sok néző számára.Én személy szerint már jó pár éve videózom a két legkomolyabb studiónak és most igazán nézni mentem el a barátokkal a versenyt és konkrétan ez a kanyar érdekelt,mert szárazon már láttam/akkorr is nagyon komoly volt,lásd régebbi összefoglalókban/és arra voltam kíváncsi,hogy ilyen extrém körülmények között,hogy teljesítik ezt a kombinációt a különböző osztályú versenyzők!Ennek lett az eredménye az,hogy hála istennek ilyen izgalmas kört élvezhettünk végig többed magunkkal.Le a kalappal,mert el vállalták nagyon sokan és be is fordultak gyönyörűen,de viszont olyan is volt akinek gondot okozott a kombináció vagy a fék táv megtalálása az alattomos jégen.Tedd a szivedre a kezed és mond azt,hogy te nem élvezted volna ugyanúgy a versenyt ha ,,csak" egyszerű néző lettél volna?Dehogynem!Biztos vagyok benne!A rali erről is szól,ha gyors vagy benne van a hibázás lehetősége is!
178. • 2011-01-06 12:48:44
Shiguliman! Én csak annyit szeretnék tőled kérdezni,minden rosszindulat nélkül,hogy te mért nem indulsz ezeken a versenyeken ? Pedig itt több bajnokság versenyzőivel (amatőr, "profi")össze lehet mérni a tudásod. kacsintok