Kakuszi Csabával beszélgettünk, két apropója is volt a
A harmadik verseny jön, ami a nevetekhez kötõdik… Maxx Rally Miskolc, Karpackie Rallye Bükfürdõ és most PRINCE Rallye Veszprém...
A kisdobos ahol tud segít?
A PRINCE Beer egy saját márkás termékünk, a saját receptünk alapján gyártatjuk több országban is ezt a sört. Belgiumban fél literes PET palackban készül, Lengyelországban és Németországban dobozos verziója készül a PRINCE sörnek.
2002 óta vagyunk a magyar piacon. Áruljuk Szlovákiában és Lengyelországban is.
Lengyelországban a KARPACKIE sörgyárban készítik, mely sörnek mi vagyunk a magyarországi kizárólagos forgalmazója.
A PRINCE Beer-t Magyarországon a multikban már lehet kapni és a kiskereskedelemben is már több, mint 2000 elárusító helyen beszerezhetõ
Markó Tibivel már régóta gyümölcsözõ a kapcsolatunk, KARPACKIE Rallye-nak neveztük a korábbi szombathelyi és a mostani bükfürdõi futamot is. Azt gondoljuk, hogy ez nagyban segítette, hogy a KARPACKIE nevet itthon megismerték. Azt gondoljuk, hogy egy verseny névadójának lenni sokkal többet jelent, sokkal több emberhez eljut, mint az autókon egy-két matrica.

Valószínûleg elég meleg lesz a hétvégén, biztos vagyok benne, hogy jót fog tenni a nézõknek egy két pohár sör…
Valamilyen ajándékkal is kedveskedtek a benevezett csapatoknak, ha jól tudom?
A legutóbbi futamon 4 darabos csomagban kaptak a KARPACKIE sörbõl a nevezõk, csak hogy legyen valami kóstoló és legyen fogalmuk a KARPACKIE íz világáról. Most hasonló kedvességgel szeretnénk szolgálni a csapatoknak. 6 darabos csomagban kapnak majd a belga készítésû sörbõl. Egyébként ezt az 5%-os ital egy 1750 óta létezõ családi sörfõzdében készül.
Miután így lehûtöttük a rallyongókat, van egy másik híred is, ami azt gondolom mindenkit lázba hoz majd. Nyílt titok volt, hogy azon dolgoztok, hogy egy S2000-es autóba ülhessetek.
Igen! Úgy tûnik realizálódott az álmunk és másfél év 'pihenés' után, ami természetesen nagyon sok munkával telt, végre valóban itt van az új autónk: egy vadonatúj Ford Fiesta S2000.

Magyarországon nem volt még ilyen autó. Mesélj róla!
Egy szlovák céggel közösen vásároltuk, tõlük béreljük. Mi szervizeljük az autót és a magyar bajnoki futamok mellett szeretnénk néhány külföldi futamon is elindulni.
Az autó 0 kilométeres. Nálunk lesz, mi fogjuk szervizelni, de a csehekkel közös projektben megy, bérbeadó.
Említetted a külföldi versenyeket… Mik vannak tervben?
Volt szó a német VB futamról, de aztán a versenynaptárak ütköznek, az kimarad. Van egy lengyel versenyünk, ahol már korábban is mentünk a Clióval és talán az õsszel kimegyünk a Catalunya-ra, az tetszett nekünk tavaly, mikor kint voltunk nézelõdni.
Volt szerencsém versenytempóban látni ilyen versenyautókat. Minden porcikájukban a versenyre teremtõdtek.
Amikor elkészült az autó karosszériája és az M-Sportnál a szervizeseinkkel együtt összerakták, akkor utána mehettünk vele egy kört. A teszt csütörtökön délután lesz, szeretnénk vele a lehetõ legtöbbet menni.
Van egy mérnökünk Angliából, aki a Clio-val történõ versenyzésünket is segítette. Õ volt a Renaultnál a fõmérnök, de az M-Sportnál mindenki ismerte, Malcolm Wilsonnak csapatfõnöke is volt anno, mikor versenyzett. Nagyon nagy a respectje az angoloknál is. Futómû specialista, biztos vagyok benne, hogy tökéletes beállításokkal fogunk odaállni a rajthoz.
Az autó motorjának karakterisztikája hasonló az S1600-as autókhoz. Mit vársz Magatoktól a bemutatkozó futamotokon?
Jó lenne odakerülni az elejéhez. De mindenképp kivárásra fogunk autózni, próbálunk vele majd spórolni, nem szeretnénk az elsõ versenyen megkarcolni. De azért azt sem akarjuk, hogy kifütyüljenek a nézõk…