|
h i r d e t é s
Összes oldal:
830511048
Napi oldal:
40518
Jelenleg:
1391
Regisztrált:
0
* - bejelentkezve
| 1. |
Biró-Ambrus Roland |
|
210 |
| 2. |
Gách Bence |
|
198 |
| 3. |
Krokavecz Péter |
|
184 |
| 4. |
Szegedi Zsolt |
|
181 |
| 5. |
Balogh Jani |
|
170 |
| 6. |
Rási László |
|
165 |
| 7. |
Horváth Bálint |
|
161 |
| 8. |
Gellér Tamás |
|
157 |
| 9. |
Szabó Ádám |
|
153 |
| 1. |
Takamoto Katsuta |
|
81 |
| 2. |
Elfyn Ewans |
|
74 |
| 3. |
Oliver Solberg |
|
68 |
| 4. |
Sami Pajari |
|
52 |
| 5. |
Adrien Fourmaux |
|
49 |
| 6. |
Sebastian Ogier |
|
26 |
| 7. |
Thierry Neuville |
|
25 |
| 8. |
Esapekka Lappi |
|
21 |
| 9. |
Yohan Rossel |
|
18 |
| 1. |
Miko Marczyk |
|
154 |
| 2. |
Jon Armstrong |
|
148 |
| 3. |
Andrea Mabellini |
|
131 |
| 4. |
Mads Ostberg |
|
104 |
| 5. |
Roope Korhonen |
|
60 |
| 6. |
Isak Reiersen |
|
60 |
| 7. |
Romet Jürgenson |
|
50 |
| 8. |
Mille Johansson |
|
49 |
| 9. |
S. Tempestini |
|
36 |
| 1. |
Bodolai László |
|
50 |
| 2. |
László Martin |
|
39 |
| 3. |
Trencsényi József |
|
33 |
| 4. |
Osváth Péter |
|
29 |
| 5. |
Kovács Antal |
|
28 |
| 6. |
Bujdos Miklós |
|
23 |
| 7. |
Zagyva Lajos |
|
20 |
| 8. |
Viszló Csaba |
|
17 |
| 9. |
Herczig Patrik |
|
14 |
| 1. |
Hinger Dávid |
|
50 |
| 2. |
Helembai Zsolt |
|
40 |
| 3. |
Csáthy Miklós |
|
34 |
| 4. |
Molnár Zoltán |
|
32 |
| 5. |
Nagy Gábor |
|
27 |
| 6. |
Kiss Zsolt |
|
11 |
| 1. |
Herczig Patrik |
|
21 |
| 2. |
Zagyva Dorka |
|
13 |
| 3. |
Hibján József |
|
11 |
| 4. |
Tellér Antal |
|
8 |
| 5. |
Faltusz Dávid |
|
3 |
| |
Bertalan Márton |
|
- |
| 1. |
Faltusz Dávid |
|
125 |
| 2. |
Ruszó Krisztián |
|
105 |
| 3. |
Várnai Dávid |
|
103 |
| 4. |
Molnár Zoltán |
|
91 |
| 5. |
Huhák Csaba |
|
69 |
| 6. |
Völcsey Viktor |
|
63 |
| 7. |
Kóródi Koppány |
|
50 |
| 8. |
Fenyvesi Péter |
|
47 |
| 9. |
Kerekes Bence |
|
34 |
| 1. |
Csukovics István |
|
87 |
| 2. |
Auszmann Gyula. |
|
77 |
| 3. |
Schneer László |
|
63,5 |
| 1. |
Kelemen Csaba |
|
95 |
| 2. |
Varga C. Zoltán |
|
82 |
| 3. |
Szombathelyi Péter |
|
63 |
| 1. |
Pehely Balázs |
|
47 |
| 2. |
Kaufmann M. |
|
30 |
| 3. |
Bolya Tamás |
|
27 |
|
Az idei év eddigi legforróbb hétvégjén rendezik meg a tradícionális pécsi versenyt, a Mecsek Rallye-t, ahol az előző bajnoki futamot egy világbajnoki pontszerzés miatt kihagyni kényszerülő Mads Ostberg és navigátora, Torstein Eriksen folytatja a szereplését a Magyar Rally Bajnokságban. A Citroën Rally Team Hungary párosa számára, mint minden magyar versenyen, itt is újdonság minden, de a népszerű norvég pilóta nagyon jól érzi magát és örül, hogy újra magyar közönség előtt versenyezhet.
A magyar ralibajnokság negyedik bajnoki futama előtt Bakonyán tesztelt a Tagai Racing Technology csapatával a WRC2 tavalyi világbajnoka, Mads Ostberg és Torstein Eriksen. A norvégok két murvás VB futamot tudhatnak maguk mögött, mindkét versenyen bizonyították, hogy tudnak küzdeni minden egyes pontért és mindkét futamon megérdemelten állhattak a dobogóra.
A bakonyai teszt után, amikor a várható melegről kérdezték az északi párost, akkor a fiúk mosolyogva válaszolták: „Szardínián is meleg volt, ott ezt még a por is tetézte…”
Az ismeretlen pályákra az interneten található belső felvételekkel készültek Madsék és a pályabejárás előtt már úgy nyilatkozott a pilóta, hogy biztosan jobban fognak tetszeni neki ezek a szakaszok a legutóbbi egri gyorsaságiknál. „Jó érzéseink vannak a futam előtt. Nagyon klasszak ezek a pályák a videók alapján. Jól sikerült a teszt, a Tagai Racing Technology csapatával jó hangulatban tudunk együtt dolgozni.”
Az 54. Mecsek Rallye nem csak hazai bajnoki futam, hanem a Historic Eb és a nemzetközi Mitropa Rally Cup része is. Ennek megfelelően a legmodernebb raliautók mellett klasszikusnak számító versenyautókat és nemzetközi pilótákat is láthatnak Pécsett az érdeklődők. A programban csütörtökön pályabejárás, pénteken rajtceremónia és egy esti gyorsasági szakasz szerepel, majd szombaton kilenc gyorsaságit teljesítve Pécs belvárosában, a Széchenyi téren állítják fel a céldobogót.
A Citroën Rally Team Hungary versenyzőpárosát lenyűgözte a mediterrán jellegű megyeszékhely belvárosa. „Micsoda gyönyörű hely ez! Már most szeretjük Pécset! Úgy érzem, nagyon jó hétvége vár ránk itt!” – mondta Mads.
A csapat aláírókártyákkal és poszterekkel várja a rajongókat a futam alatt a pécsi EXPO Centerben felállított szervizparkban és mindenkinek jó szurkolást kíván a pályák mellett!
Ez a hír most jelenik meg 1871. alkalommal
Országos Rally1 Bajnokság 2021
hírek • videók • fotóalbumok • sajtóanyagok
|