|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
h i r d e t é s
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]() |
![]() A bajnokkal beszélgettem a díjkiosztó után és olyat mesélt, amit csak ma lehetett közzétenni... Túl a díjkiosztón, újra gratulálok a bajnoki címetekhez!
Addig nem ciki egy ilyen késői díjkiosztó, míg a következő bajnoki cím el nem dől, és úgy érzem meg is adták neki a módját. Színvonalas volt.
Közben nyertetek egy új bajnokság nyitófutamán is.
És jön a második verseny... Hogyan várod a fehérvári futamot?
A murvát nagyon szeretem és nagyon várom már. Szeretnénk ezt is megnyerni!
Azt az autót, amivel Miskolcon nyertetek, úgy tudom alaposan helyben hagyta egy osztrák srác egy teszt alkalmával a napokban... Kész lesz az R5-ös?
Nem azzal az autóval fogunk indulni... Egy másik Fiestával.
Egy Fiesta RRC-vel versenyzünk a bajnokság további futamain!
![]() Woow, gratulálok! Hallottam róla korábban, hogy tesztelted az autót... Milyen?
Könnyű vezetni. Könnyebb, mint az R5-öst.
Rég tetszett már autó ennyire, mint ez az RRC!
20 lóerővel erősebb, a végsebessége 190 km/h.
Igazából ez egy WRC, csak kisebb a szűkítője.
Két és félszer kerül többe, és két és félszer jobb a váltója, jobb mindene.
Két és félszer jobb vezetni is! :)
![]() Olyan a hangja, amilyennek egy versenyautónak a hangjának kell lenni.
Egy Fiesta WRC-vel versenyezni szerintem nagyon nagy élvezet lesz! Az, hogy most kisebb a szűkítője... Az már ugyanmindegy.
Nagyon nagy dolog és tudom, hogy nagyon nagy munka van mögötte, hogy egy ilyen autót ide tudtok hozni. Biztos vagyok benne, hogy emeli a bajnokság fényét, színvonalát.
Sok munka van mögötte, az biztos! Milyen emlékeid vannak a székesfehérvári pályákról? Pilótaként nem indultál még, azt tudom.
Mikor volt az utolsó fehérvári futam? 2006 vagy 2007 körül?
Vannak emlékeim tesztekről, az Ötfánál tudom, hogy sokszor voltunk. Arra határozottan emlékszem, hogy nehéz verseny! :)
Igazából a legemlékezetesebb számomra, amikor Nagyvelegen estem egy bődületesen nagyon Pandúr Zsoltival egy teszten. 13-szor forogtunk...
Emlékszem, még fotóim is vannak a végeredményről!
Tudom, hogy akkor azt mondtad, még életedben nem estél ekkorát... (szerintem utána próbáltátok Spicivel ezt felülmúlni...)
Pörgésben lehetetlen felülmúlni! Ahogy mondtam: 13 egészet forogtunk! Annyit forogtunk, hogy már untam... :)
Már megint, még egyszer, még egyszer... Elsőre olyan magasra felrepültünk, mint egy ott lévő villanyoszlop teteje. Aztán fentről lelomboztunk egy komplett fát, utána előrehajtottam a fejemet és a hátam mögé bejött egy faág. A nyakamat súrolta. Ha nem hajtom előre a fejemet, akkor nem dumálunk most. Aztán beestünk a frissen boronált szántásba. Az sokat tompított a dolgokon, de azért forogni tovább forogtunk. Én szerencsére nagyon jól meghúztam az övem, Zsolti kevésbé, Ő beverte a fejét rendesen, el is ájult.
Kihúztam a kocsiból, mikor magához tért és meglátta a rommá tört Mitsubishit, annyit kérdezett: 'Húú, b.meg, ez a kocsi jól össze tört... Kié ez?'
Volt egy rossz hírem...
:)
Ennél pozitívabb emléked nincs??
Olyan rég volt, már nem is emlékszem!
Aktív élményeim nincsenek a versennyel kapcsolatban.
A gyorsaságikra valamennyire emlékszem, majd be fog ugrani a pályabejáráson.
A verseny előtt biztosan fogtok Ti is tesztelni. Mindkét talajtípusra?
Tervek szerint csak a murvára.
Ez a hír most jelenik meg 5556. alkalommal
![]() 2014.06.13-15.
![]() |
|
||
h i r d e t é s
asi, balogh jani, boroznaki tibi, bujdos miki, drift, duen, esztergom, evo, fabia, grepton, herczig norbi, itiner, king of europe, mafc, miskolc, mitsubishi lancer, murva, n4, rallyracing, rte, s2000, skoda, turi tomi, wald4tel, wrc
ausztria, autogrill, bajna, crash, csepel, drtrophy, duen, dunaharaszti, esztergom, etele, frici, gemer, miskolc, rally ob, rally vb, rallysprint, rigli, rozi64, salak, simontornya, szlalom, szombathely, teszt, toyota celica gts, zsiros
|
![]() ![]() 2025.05.02-03.
![]() részletes infóink ![]() 2025.05.04.
![]() részletes infóink ![]() 2025.05.03.
![]() részletes infóink ![]() 2025.05.04.
![]() részletes infóink ![]() 2025.05.09-11.
![]() részletes infóink ![]() 2025.
![]() részletes infóink ![]()
s t a t i s z t i k á k |