Zsolti70
Lattenstein Zsolt
2017-08-16 20:31:21
utolsó bejelentkezése
Zsolti70

462 hozzászólás
7 kedvence van és 3 tag kedveli õt
12 kép van a fotóalbumaiban
Összes oldal:
848047579
Napi oldal:
35698
Jelenleg:
504
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
Zsolti70 hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 458 hozzászólás • 23 oldal
2011-01-31 18:05:48
.
2011-01-31 18:02:22
,
2011-01-31 18:02:22
,
2011-01-31 18:01:43
Ferjáncz.
2011-01-31 18:01:43
Ferjáncz.
2011-01-31 17:59:56
Az öreg Stoll ment vele,expo rallye-n.
2011-01-31 17:58:14
Ha minden igaz a tesómék padlásán van 1986-87-s Veszprém Rallye mûsorfüzet,a 90-s évekbõl egy raklapra való.Azt mondta hogy megkeresi.
2011-01-31 17:58:14
Ha minden igaz a tesómék padlásán van 1986-87-s Veszprém Rallye mûsorfüzet,a 90-s évekbõl egy raklapra való.Azt mondta hogy megkeresi.
2011-01-30 15:59:07
.
2011-01-30 15:57:50
Gratulálok minden díjazottnak.Persze külön a hozzánk közel állóknak.
2011-01-30 15:31:09
Kedves Sibera barátom a mellékelt fényképen valahol ott ácsorgunk a barátaimmal.De jó kis verseny volt.Azt hiszem ez volt az a Esztergom Rallye amikor a Cigit tolnunk kellett a szomszédos szántóföldrõl.
2011-01-30 09:47:52
Ha már Akropolisz Rallye.Brundza.
2011-01-29 20:50:02
Nagyon jól ment a srác,bírtam.
2011-01-29 20:12:50
Talán Görög Péter is ment zöld fehér színekben csak õ 2107 A zsigulival és Peugeot 205 Gti-l.
2011-01-29 19:37:46
Szabó Gergõ
2011-01-29 18:46:37
Ugye itt Gergely Feri navigált?
2011-01-29 18:39:56
Semmi gond,ez nem az a fórum ahol megsértõdik az ember.A jó pap is holtig tanul.
2011-01-29 18:11:40
Itt sajnos már nem Ebi ment vele.
2011-01-29 17:05:24
Vajon miért vonult ki a Fiat konszern a Rallye sportból?Talán sokba került a Forma 1 és a Ferrari?Egy olyan cégrõl beszélünk akik a Lancia és a Fiat révén a rallye mérföld köveit tették le.A fulvilától 131 abarthon át a sorozat zárásaként az integrale evo 3 bezárólag.A S-2000 punto reményt keltett bennem de azt hiszem ott nagyon hiányzott a gyári támogatás.Pedig ebben a foghíjas mezõnyben jól elférne valamelyik autójuk.
2011-01-29 15:20:09
Ha már ezeknél az éveknél tartunk,akkor Janika Toyotája meg van e még?Valamint Topor Kálmán Audija?
Zsolti70 hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 458 hozzászólás • 23 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k