kikiny
Kese Zoltán
2017-03-28 21:01:17
utolsó bejelentkezése
kikiny

63 hozzászólás
1 kedvence van és 3 tag kedveli õt
9 kép van a fotóalbumaiban
Összes oldal:
847546678
Napi oldal:
2171
Jelenleg:
646
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
kikiny hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 63 hozzászólás • 4 oldal
2013-07-12 18:06:00
Melyik térkép a jó? A videóban lévõ vagy az itinerben? Nem ugyanaz a szombati napra
2012-03-16 18:27:21
Így van lhcs
2012-03-10 17:14:55
azt lenne jó tudni, hogy a kiváltott licencek száma az a R1 vezetõi, vagy R1-R2 vezetõ + R1-R2 vezetõ+navi? nem mindegy
2012-03-06 08:48:18
(írtál)
2012-03-06 08:45:29
Pont nem ez volt a lényege amit irtam, hanem h biztos összehozná ezt is 1 hét alatt....
Mindegy legalább 7végén verseny lesz kacsintok
2012-03-05 21:57:23
"Meg neki ez a par nap is eleg lenne, hogy megyen Eger Rally, lemerem fogadni!"
Azért ne hasonlítgassuk már az 1 pályás húdekomoly rendezést a 3-4 pályáshoz, mikor nem egy több pályás versenyt sem tudott megrendezni.
Amúgy birom a BAZ sprintet és 7végén is menni fogok, de nem birom ha valaki úgy istenít hogy közben nem látja mit mond
2011-12-31 14:18:14
Zsolt79
Azon kívül hogy teljesen egyet értek veled, mégsem :D
Sajnos ez nem csak az idõ kérdése. Régen sokkal könnyebb volt az Y Stomillal látványosan menni mint most a 15-17-es slickekkel. Ez egy dolog. A másik dolog hogy ha gyorsan megy vki most, akkor az is látványos a maga módján, annak kéne lennie. Csak hát az emberek nagy részének az a látvány ha vki 1-esben kapartat a molkútnál. És ennyi. Nagyon kevés ember van, aki 3.-4. ben is meg mer csúszni, vagy legalábbis mutatja az autó hogy haladni akar.
Régen beálltál egy 80-100 közeli kanyarba és volt mozgás a kocsiknál, most 150-bõl max 10 % látványos. ÚGY, hogy nem mindenki ment versenygumival...
De a lényeg h hiába várjuk h oldalával menjen mki, mert nem gyors. ez igaz. DE! Ha vki gyors, az attól h nem a hátával érkezik még látványos kéne h legyen. KÉNE. De mivel igazán gyorsan nem sokan mennek, meg direkt látványosan sem, igy a látvány közelit a 0-hoz. Csak nem tudom ha se gyorsan se látványosan nem akarunk menni akkor minek menni?
És tényleg senki ne jöjjön nekem azzal h 40-el csúszni az a f***a dolog....
2011-08-26 13:50:52
2011-04-27 21:49:11
gondolom azt h jön kocsi aztán nem jön, majd megint jön. mosolygok
bõvebbet én sem tudok
2011-04-27 21:03:57
Másik fórumba irta egy barátom:
"És azt még sokan nem is tudják,hogy a Miskolc rallye 2 gyorsaságiát"""nem tudom melyiket"""2x is megszakítják a ballagások miatt.
Na ez a VICC.. "
Én hiszek neki
2011-04-27 17:57:06
Ortodox, majd a verseny végén mondj vmi jót, amikor megint mindenki keserû szájizzel tér haza :D
De gondolom te ebben is látod a tutit, hogy minden el van zárva, a R2 mezõnye ballagások miatt nem fog rendesen menni majd, meg lesz szakitva, meg hasonlók...
Sok sikert, rem jót fogsz látni, én nem rizikózok
2011-04-27 12:27:10
Sztem meg ez jobb, nincs elzárás, nincs idegeskedés, van sok jó kocsi, és sok jó versenyzõ. És nincs sokkal messzebb.
Mi biztos ide megyünk.
Nem tudom hogy gondolják, meg hány versenyzõ fog kiesni olyan miatt, hogy épp csak pár ember kéne h kitolja, de nem lesz ott senki...
Bár, mondjuk ahoz gyorsan kéne menni :D
Presov Rally
2011-03-10 14:52:31
Én arra leszek kiváncsi mennyi lesz a végleges nevezési létszám, mert ha nem éri el a tavalyit, ami ugye akkor sem volt sok, akkor lehet következtetni, mennyi lesz év közben, mert asszem tavaly is visszaesett. Ha igy haladunk jövõre Ob sem lesz, max 20 kocsival.
Lassan nyugodtan lehet mondani, hogy a Túra menti meg az R1-et, lehet ha õk nem mennének velük...
1-2 Teherbõl elvesz sztem nem kicsit hogy õk is ott mennek az R1 elõtt.
Valamit nagyon ki kéne már találni, mert ebbõl semmi jó nem lesz igy
2011-03-04 19:51:27
Ahogy látom ennek a havas tavas cuccnak nem sok értelme volt, jó s*** lehetett.....
2011-03-04 14:42:44
s*** = rossz, így lehet érthetõbb mosolygok
2011-03-04 14:41:45
Sztem a tavalyi s*** út lesz az megint,
a 26km-es meg ugyanaz, csak a s*** út végén lefordulnak bakta felé. úgy talán kiadja.
de lehet tévedek, csak találgatás
2010-10-05 21:22:07
2010-10-05 21:21:09
Nem kicsi malacok ezek sem...
http://www.youtube.com/watch?v=1uivdaGwp4I
http://www.youtube.com/watch?v=ryT-VXhXweY&feature=related megdöbbent
2010-09-28 22:20:37
Bolck gyerek maradhatna már a gyárudvarokon, ott össze tudja rakni 100 fordulásból a videóit.
2010-09-28 09:11:06
Fincsi...
kikiny hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 63 hozzászólás • 4 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k