kikiny
Kese Zoltán
2017-03-28 21:01:17
utolsó bejelentkezése
kikiny

63 hozzászólás
1 kedvence van és 3 tag kedveli õt
9 kép van a fotóalbumaiban
Összes oldal:
847553470
Napi oldal:
8963
Jelenleg:
598
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
kikiny hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 63 hozzászólás • 4 oldal
2010-06-01 07:09:51
Csirkegyárnál szárazon is veszélyes a cucc, nem kell esõ, de akkor könyörgöm, legyen 2 lassító, vagy amennyitõl nem veszélyes. Ja, hogy esetleg érteni kéne hozzá annyira, mint pár embernek sikerült is a 2. körben, h talán nem a felgumizott féktávon akarsz lassítani hanem az út kevésbé gumis oldalán? Mert ott érdekes páran slickel is meg tudtak állni. Nem sokan, de aki ott fékezett az meg tudott. Amúgy meg ha veszélyes valami sakkozni kell menni. Mikor nem volt veszélyes a rally? Tudom hogy a mezõny 99%-nak egy törés sokat jelent, de akkor nem kell gyorsan menni. És lehet jobban is jár mint ha sietne. Versenyezni mentek oda az emberek? Akkor menni kell. És mivan akkor ha a mindjárt az elsõ lábatlan 30.kocsijánál leesik az esõ? Mert már akkor is fel volt gumizva rendesen az út, mert szárazon is addigra 15 ember minimum elvitte a lassitót. Akkor egész napra etap?
Amúgy a mezõny eleje számit csak, a közepe meg le van s***va? Mert tudtommal mikor 2. körben eleredt az esõ, jópáran kérték a rendezõt h NE inditsa el õket. Jogosan. Mégis rá lettek küldve slickel. Az nem volt veszélyes...

Jerry, ti milyen gumival mentetek ki oda? Tartalékba vittetek valamit? Csak érdekelne
2010-06-01 06:41:19
Nem kicsit meleg a videó, Bútor nagyon közel volt a korláthoz, majdnem mint Hercig, legalább ezt is láttuk. Most már jöjjön a Egom vidi :D
2010-05-30 18:57:45
Én csak azt nem értem ha azt nem ítélték veszélyesnek h a fél mezõny slick-el jön a szakadó esõben, miért vették ki etapra amikor már esõre volt gumizva mindenki...... És ha már kiveszik, legalább ne 2 óra alatt ment volna le az etap is. Kár érte, pedig a 2. kör után azt mondtuk h nagyon jó, hogy nem akar fölösleges etapot a rendezõség. Annak lett volna értelme ha a 2. etap, a 3. nem. Mindegy, ez a döntés született, lehet nem a safetyra kellett volna bizni ezt.
2010-05-29 13:52:30
sztem 6 elõtt érjetek oda ;)
2010-05-28 19:57:03
BZ, nem maradtak ki ebbõl dolgok? nekem úgy tûnt. Mindegy, remélem hétvégén tudod gyarapitani a cuccot ;) zsir lett
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k