kikiny
Kese Zoltán
2017-03-28 21:01:17
utolsó bejelentkezése
kikiny

63 hozzászólás
1 kedvence van és 3 tag kedveli õt
9 kép van a fotóalbumaiban
Összes oldal:
847553460
Napi oldal:
8953
Jelenleg:
598
Regisztrált:
0
h i r d e t é s
kiemelt partnerünk :
Peugeot Magyarország

további partnereink :

ZSUAUTÓ KFT. - Csepel
BÉZÉ DEKOR

AutoDekor

BusLine

webshopunk :

duenShop.hu - a rallyongók boltja

Share |
kikiny hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 63 hozzászólás • 4 oldal
2010-07-30 16:19:47
Milyen halálkanyar? megdöbbent nemértem
2010-07-30 16:17:50
itt egy jobb videó róla, kivülrõl végig + belsõ az eset
2010-07-27 09:59:26
Köszi Joci, sztem sincs ok panaszra :D
2010-07-20 11:46:48
Nem lehetne olyat mint az elõzõnél, h ha megnézel videót, rögtön tudj is kommentet irni? odatenni h hsz küldése.
sztem jó lenne
2010-07-17 13:31:28
2010-07-12 20:15:05
És ezen még nincs rajta mind asszem.
2010-06-27 18:55:27
Semmi xtrára nem kell gondolni. Ha van valami gondod, elintéznivaló, ilyesmi, akkor viszel egy csokit és el lesz intézve. Nekem pl adminisztrativkor derült ki egyszer h nincs meg a licencem (késõbb persze meglett nem nálam :) ) és semmi gond nem volt belõle. Ez nem nagy probléma tudom, csak egy példa volt. Az is igaz hogy biztos vannak kivételek is amik nem intézhetõk el ennyivel. A csoki nem azt jelenti h el is van intézve, akármi a gondod. Csak úgy van vigyorgok De ezt biztos jobban el tudja magyarázni más.
2010-06-27 17:22:50
Bizony hogy nem fogsz... kacsintok

Ja, Top 30 ottmaradós 2010
2010-06-27 17:04:23
ottmaradós meeke
2010-06-20 18:01:19
2010-06-19 15:58:14
Fo! Nagy hely Joci!!! Lehetne már vmikor, megnéznék pár recegtetést
2010-06-04 19:08:56
2010-06-04 09:52:27
2010-06-04 09:41:33
Best of CSEH Crash 1
Lehet nézni a többit is, van egy pár, hála a JNK Stúdiónak! megdöbbent
2010-06-03 20:09:35
Pedig a csokis ügyintézés már régóta megy, sztem már mindenki tudja , és nem is bánja, mert el lesz intézve a baja általában mindenkinek. És ilyenkor szivesen adja az ember. Jó lenne ha bárhol bármi bajod van egy csokidba fájna csak...
2010-06-01 14:29:59
Ez rendben is van egy olyan videónál amiért fizetnek, pl Premier, Füredi... Ott nem is ezt várja el az ember aki megveszi. De ez egy RALLYMOVIE, amibe ez is bele tartozik sztem, az esés, forgás és ami utána jön kacsintok. Nem mindegy milyen célra készül a videó. De aki csendes videót akar csinálni az általában oda is áll ahol nem zavarják. Kinek mi jön be, én jobban élvezem ezeket a kommentáros videókat, nem csak itthon, hanem pl a finneknél is vagy akárhol.
2010-06-01 14:02:59
Õ a Papa és tényleg nem õ beszél, de nem ez a lényeg. Általában õk vannak BZ mellett, de ha 2m-rel arrébb menne bz akkor is hasonló lenne a videó alatti szöveg, mert az emberek 90%-a szereti ha van látvány. Most perpill aki nem fért be az ugye látványos is volt.
Az összes ember õrjöngött, amikor elkezdett esni az esõ. Nem mindig õket kellene elõvenni.
Ezzel majd azt éritek el h nem lesz normális rally videó. És s***t se fogunk látni a versenyekrõl. Akinek nem tetszik, folyamatosan kritizál, az ugyis tudja h milyen lesz a köv videó is, halkitsa már le, vagy ebben leli örömét? Hozzá kéne szokni, h nagy általánosságban az emberek azért járnak ki hogy történjen valami. Sztem ti is akik kritizáltok, csak itt adjátok a jófiút. Komolyan, egyszer nézzünk együtt versenyt és megnézem h ti hogy reagáltok egy-egy nagy forgásnál vagy esetleg esésnél. Most nem olyanokra gondolok mint Miskolcon a skodás srácok, mert annak senki sem örül vihorászik, ha valaki megsérülhet esetleg. Beszéljük meg, nézzük együtt, meglátjuk ti hogy reagáltok. Biztos nem fordultok el, és nem a dollárjeleket számoljátok
2010-06-01 13:53:52
Õ a Papa és tényleg nem õ beszél, de nem ez a lényeg. Általában õk vannak BZ mellett, de ha 2m-rel arrébb menne bz akkor is hasonló lenne a videó alatti szöveg, mert az emberek 90%-a szereti ha van látvány. Most perpill aki nem fért be az ugye látványos is volt.
Az összes ember õrjöngött, amikor elkezdett esni az esõ. Nem mindig õket kellene elõvenni.
Ezzel majd azt éritek el h nem lesz normális rally videó. És s***t se fogunk látni a versenyekrõl. Akinek nem tetszik, folyamatosan kritizál, az ugyis tudja h milyen lesz a köv videó is, halkitsa már le, vagy ebben leli örömét? Hozzá kéne szokni, h nagy általánosságban az emberek azért járnak ki hogy történjen valami. Sztem ti is akik kritizáltok, csak itt adjátok a jófiút. Komolyan, egyszer nézzünk együtt versenyt és megnézem h ti hogy reagáltok egy-egy nagy forgásnál vagy esetleg esésnél. Most nem olyanokra gondolok mint Miskolcon a skodás srácok, mert annak senki sem örül vihorászik, ha valaki megsérülhet esetleg. Beszéljük meg, nézzük együtt, meglátjuk ti hogy reagáltok. Biztos nem fordultok el, és nem a dollárjeleket számoljátok
2010-06-01 12:23:53
Ez a másik, h hogy lehet egy csori vékony srácot egyedül kirakni egy ilyen lassitóba. Nem értettük, elsõ körben szinte minden nagyobb rombolásnál rohantunk mi is helyre rakni a lassitót. És persze elvárják h még irogason jegyzõkönyvet meg stb... 1 lassitó ilyen helyen minimum 3 ember. pont.
Az meg amikor odajött a safety a gy3 elején megállt a lassitó közepén, elment a vége felé valamit mondott az embereknek, majd odajön az elejéhez és közli, h etap lesz mert nem fogadunk szót. Úgy, hogy egy szót sem szólt senkihez a lassitó elejénél h mi a baja.
Az meg h hova nem lehet állni, nem verseny közben kellene h oktassák a nézõket, hanem 5 perc alatt ki lehetne szalagozni a helyeket és kész. Persze a hülye nézõ hogy mert oda állni ahol nem volt kiszalagozva h nem lehet oda.
2010-06-01 07:09:51
Csirkegyárnál szárazon is veszélyes a cucc, nem kell esõ, de akkor könyörgöm, legyen 2 lassító, vagy amennyitõl nem veszélyes. Ja, hogy esetleg érteni kéne hozzá annyira, mint pár embernek sikerült is a 2. körben, h talán nem a felgumizott féktávon akarsz lassítani hanem az út kevésbé gumis oldalán? Mert ott érdekes páran slickel is meg tudtak állni. Nem sokan, de aki ott fékezett az meg tudott. Amúgy meg ha veszélyes valami sakkozni kell menni. Mikor nem volt veszélyes a rally? Tudom hogy a mezõny 99%-nak egy törés sokat jelent, de akkor nem kell gyorsan menni. És lehet jobban is jár mint ha sietne. Versenyezni mentek oda az emberek? Akkor menni kell. És mivan akkor ha a mindjárt az elsõ lábatlan 30.kocsijánál leesik az esõ? Mert már akkor is fel volt gumizva rendesen az út, mert szárazon is addigra 15 ember minimum elvitte a lassitót. Akkor egész napra etap?
Amúgy a mezõny eleje számit csak, a közepe meg le van s***va? Mert tudtommal mikor 2. körben eleredt az esõ, jópáran kérték a rendezõt h NE inditsa el õket. Jogosan. Mégis rá lettek küldve slickel. Az nem volt veszélyes...

Jerry, ti milyen gumival mentetek ki oda? Tartalékba vittetek valamit? Csak érdekelne
kikiny hozzászólásai
oldalanként | növekvõ
 
összesen: 63 hozzászólás • 4 oldal
  
  
  
 
  
  
H K Sz Cs P Sz V
1516 17 18 192021
22 23 24 25262728
29 30 01 02 030405
06 07 08 09 101112
131415 16171819
2026.06.27.

részletes infóink

2026.06.25-28.

részletes infóink

2026.06.26-27.

részletes infóink

2026.07.04-05.

részletes infóink

2026.07.03-05.

részletes infóink

2026.07.11-12.

részletes infóink

k e d v e n c e i n k
duenshop.hu
Rallylive.hu
AutoSportFoto.sk
WRC magazin

s t a t i s z t i k á k