h i r d e t é s
Összes oldal:
779394566
Napi oldal:
56962
Jelenleg:
1257
Regisztrált:
0
* - bejelentkezve
1. |
Bíró-Ambrus Roland |
|
883 |
2. |
Balassa Balázs |
|
806 |
3. |
Gönczi Dániel |
|
746 |
4. |
Rási László |
|
710 |
5. |
Csáki Ottó |
|
605 |
6. |
Kasza Kristóf |
|
599 |
7. |
Somogyi Máté |
|
597 |
8. |
Suborits Péter |
|
586 |
9. |
Nagy Balázs |
|
583 |
1. |
Elfyn Ewans |
|
176 |
2. |
Kalle Rovanpera |
|
173 |
3. |
Sebastian Ogier |
|
163 |
4. |
Ott Tanak |
|
163 |
5. |
Thierry Neuville |
|
125 |
6. |
Takamoto Katsuta |
|
87 |
7. |
Adrien Fourmaux |
|
71 |
8. |
Oliver Solberg |
|
52 |
9. |
Sami Pajari |
|
48 |
1. |
Miko Marczyk |
|
107 |
2. |
Andrea Mabellini |
|
85 |
3. |
Mads Ostberg |
|
76 |
4. |
Roope Korhonen |
|
60 |
5. |
Isak Reiersen |
|
60 |
6. |
Jon Armstrong |
|
54 |
7. |
Mile Johansson |
|
42 |
8. |
Martins Sesks |
|
35 |
9. |
N.Gryazin |
|
34 |
1. |
Német Gábor |
|
100 |
2. |
Tóth Tibor |
|
78,5 |
3. |
Turán Frigyes |
|
64 |
4. |
Bodolai László |
|
56,5 |
5. |
Trencsényi J. |
|
53,5 |
6. |
Ollé Sasa |
|
52 |
7. |
Osváth Péter |
|
48,5 |
8. |
Trencsényi V. |
|
31,5 |
9. |
Ranga Péter |
|
22 |
1. |
Bodogán Ferenc |
|
74 |
2. |
Hulmann Gábor |
|
64 |
3. |
Hevesi Norbert |
|
63 |
4. |
Hinger Dávid |
|
49 |
5. |
Kronome Ákos |
|
39 |
6. |
Rongits Attila |
|
35 |
7. |
Gács Gábor |
|
34,5 |
8. |
Molnár Attila |
|
20 |
9. |
Oroszi Zsolt |
|
17 |
1. |
Viszló Csaba |
|
46 |
2. |
Bar Shushan |
|
17 |
3. |
Hibján József |
|
16,5 |
4. |
Rónavölgyi E. |
|
15 |
5. |
Zagyva Dorka |
|
14 |
6. |
Tellér Antal |
|
10 |
1. |
Faltusz Dávid |
|
70 |
2. |
Molnár Zoltán |
|
48 |
3. |
Ruszó Krisztián |
|
37 |
4. |
Kóródi Koppány |
|
28 |
5. |
Baksai László |
|
25 |
6. |
Várnai Dávid |
|
24 |
7. |
Zoltán Kevin |
|
21 |
8. |
Lakatos Tamás |
|
17 |
9. |
Kerekes Bence |
|
9 |
1. |
Rácz Tibor |
|
52 |
2. |
Auszmann Gy. |
|
37,5 |
3. |
Csukovics István |
|
30 |
1. |
Varga C. Zoltán |
|
52 |
2. |
Kelemen Csaba |
|
44 |
3. |
Szombathelyi P. |
|
36 |
1. |
Kaufmann M. |
|
30 |
2. |
Oláh Zoltán |
|
27 |
3. |
Bolya Tamás |
|
25 |
|
Egy hónapja, október végén rendezték meg a rali Európa-bajnokság (ERC) magyar futamát, melyen több mint negyvenezer néző vett részt a helyszínen. A HUMDA Magyar Autó-Motorsport és Zöld Mobilitás-fejlesztési Ügynökség Zrt. a Rally Hungary 2021 kiértékelésével többek között a következő évek magyar bajnokságainak színvonal-növelését kívánja elérni, amelyhez a szervezési és biztonsági folyamatok állandó fejlesztése szükséges.
A HUMDA számára a rali az autósport legnépszerűbb szakágaként kiemelten fontos, ezért 2021-ben átvette a Rally Hungary promóteri feladatait. A HUMDA szükségét látja, hogy egy hónappal a viadal után minden szempontból kiértékelje a hazai lebonyolítás eredményességét. A versenyzők, a szurkolók, valamint a rendezők visszajelzéseit is figyelembe veszi az Ügynökség, amikor azokról a módosításokról, finomhangolásokról dönt majd, amelyek a következő rendezésnek lesznek az alapjai. A HUMDA fontosnak tartja, hogy emelje a rendezvények sportszakmai színvonalát és a rendezést segítve annak hibáin javítani tudjon. A cég a szektor meghatározó szereplőjeként a szervezési színvonal tartós növelése érdekében elemzi a folyamatokat, amely során a jobb, biztonságosabb és élvezhetőbb versenyrendezés elérése a cél; a jelenlegi rendezési megoldásoknál például a nézői biztonság emelése és az esemény „nézőbarátabbá” tétele élvez prioritást. Ahhoz, hogy sok évre biztosítani lehessen a hazai rendezést, le kell vonni a megfelelő következtetéseket és minden részterületen növelni kell a hatékonyságot.

Az október 22-24. között megrendezett magyar futam egyébként bajnokavatással zárult Nyíregyházán és környékén. Andreas Mikkelsen a rali Európa-bajnokság (FIA ERC) HUMDA által promótált magyar futamán biztosította be a kontinensbajnoki címét. A rali országos bajnokság régi-új bajnokot avatott: Hadik András megvédte abszolút magyar bajnoki címét, és az Eb-futamot is a dobogós, harmadik helyen zárta. Herczig Norberték sajnos dobogós pozícióban haladva balesetet szenvedtek, melyben Herczig zúzódásokat, Ferencz Ramón navigátor pedig bordatöréseket szenvedett.
A HUMDA Zrt. idén augusztusban az I. ZEG Rally Show szakmai partnereként egyébként szintén részt vett egy rangos hazai raliesemény lebonyolításában, a hagyományteremtő rendezvényre több tízezer ralirajongó látogatott ki.
Ez a hír most jelenik meg 2227. alkalommal
IRC
hírek • videók • fotóalbumok • sajtóanyagok
|