Kedves rallysjociCZ
Milyen múltról beszélsz? Mindenki tudja Asiról hogy egy csaló.Én is el fogom ismerni ha más tipussal is tud nyerni
,de szerintem ez nem fog bekövetkezni.Ha a múlt lenne az elsõ meg az elõzõ versenyen sem verte volna végig Tomi egy fos bérelt autóval.
a csicskitókat mi osztottuk:D:D
4es lassító után:D valamivel vinni kellet a hangulatot:D
de a véleményedbe egyetértünk még a Miskolc rally nem is annyira de ez förtelmes volt (pár kivétel)
az S2000ek és néhány evo miatt érdemes volt kimenni:)
Hááát voltak kint ismerõsök! Azt mondták hogy szinte nem voltak emberek a pályák szélén! Valahogy nem csodálkozom... :O:O:O Jövõhét irány Ózd! RTE-én így szeretlek! :D:D:D
Én a versenyre ki se mentem, nem volt kedvem VB után elszontyolódni, pláne hogy erõt vettem magamon, és lementem a szervízparkba...pont amikor action volt....hát, talán 100 ember HA volt.... hova tûntek az emberek ?! Inkább mentem Rozsnyóra egy baráti összejövetelre...
Voltam már jobb rallyn is az biztos. MOndjuk annyira rossz helyen nem voltunk, bár 3 körbõl csak 1 volt értékelhetõ, de elsõ osztályban már ez is jó. Ilyen kevés nézõt viszont még egyszer se láttam. Volt olyan gyors amikor csak mi voltunk a kanyarban, 2 azaz kettõ db. ember. Az indulók számát meg hagyjuk, ha lett volna sprint akkor nem kérdés hova megyek...
Szép volt Asi. Gratulálok.
Ori.
Elhiszem hogy várod a csodát még Tomtól. De az idén már csak csodára várhatsz. Tomi a múlt. Nem tudott beleszólni , ha meg igen, akkor dobta. Jó versenyzõ volt, ezt tudja mindenki, de a pénztelenség nagy úr. Asi maximálisan megérdemli az elsõ helyet. Jani még aki a tehetsége, a megszállottsága miatt oda érhetett volna, de a többieknek várni kell még. Sokat.
Ez a verseny a magyar rally történelem szégyenye volt... Ez lenne magyarországon a top rally??? szép... Jövõhét RTE Ózd, ott legalább nem 30 autó lesz és õk még legalább haladnak is!!!!!
Évtizedekig látogattam az ORB futamokat. Azt hiszem most egy ideig lemondok errõl. A mennyiség nulla, a minõség nulla. (pár kivétellel) Nézõszám szintén nulla. A rally el lett cseszve de nagyon. Nem a versenyzõk hibája a veztõségé. Nem azok mennek már itt akik tudnak vezetni, akiket élmény nézni, hanem akinek pénze van.
Számomra marad az RTE és a BAZ rallysprint. Az legalább élvezetes
Kedves Sibera!
Ne futtasd már ezt az ASi-t ennyire, hogy perceket adna S-2000-essel a többieknek. Inkább azon gondolkozz el, hogy
vagy 100-éve megy mitsuval.Vagy 20-szor bejárja a pályákat,
korai rajt stb. A rallye nem errõl szól. Sokan most mennek elõször ezzel a tipussal.(Pl: Turi) és az elmúlt versenyen is folyamatosan verte.Én is azt mondom hogy menjen más tipussal.(De miért nem megy?)Akkor no okosság.
3. vidi a Gömöri Rally Video jóvoltábol
Zádorfalva : http://www.youtube.com/watch?v=TwiEzORwOh0
Ragály : http://www.youtube.com/watch?v=qsfs0WpHZ4c
Összegzõ a Rallyról : http://www.youtube.com/watch?v=etUfq3RaDGs