Na ez most nekem valószínû hogy kimarad (pedig borsodi vagyok)! Pár éve el sem tudtam képzelni azt hogy ne legyek ott egy nekem viszonylag közeli R1 versenyen! Miskolcon sem voltam.Egy-két cimbora szerint nem is vesztettem semmit... Ennyi autóért nem kocsikázok az tuti... De jövõ7en indul az ózdi RTE!!! Na oda tuti megyek...Valahogy jobban bejönnek nekem mint az R1...Vajon miért....
Föleg úgy fura az új cégesdi, hogy az MNASZ szabályai szerint nem is rendezhet új cég esetleg csak RII-t. A szép az hogy nem jogutód mert az RSO Kft a salaksport pénznyelõje
Sziasztok!
El sem hiszem, hogy végre van online mûsorfüzet.....a legviccesebb, hogy nem a hivatalos honlapon találtam meg. Illetve ott semmit sem találtam.... Ez milyen módi?
Mi a véleményetek arról, hogy idén is létrehoztak egy új céget ahhoz, hogy ezt a versenyt megrendezzék? Kicsit fura...:D
Az itiner szerint nem...
Szerintem a kelecsényi rész érdekes lehet lefelé(amikor legutóbb jártam arra, az is majdnem murva volt:)), ill. a felsõtelekesi rész se rossz.Putnoki gyorsot nem szeretem, a ragályi az unalmas, úgyhogy én a 3. gyorsra mennék .