Hát gyerekek miután megnéztem a nevezési listát elkeseredtem! 56 nevezõ az elsõ osztályba! Ez szégyen,hogy ide jutott a magyar rallisport! Én 23 éve járok versenyekre, erre is elakartam menni, de inkább kihagyom, ezért a pár autóért nemérdemes azt hiszem.
Elárulom eredetileg a a naptárban rally szerepelt, amibõl tegyük hozzá sajnos eddig 1et sem sikerült megcsinálni, nevezõk hiányában. Meszes után hirtelen sprintté változott - mivel a legutóbbi Kánó ugye elmaradt - majd kb 1 nap után le is került. Ennek oka az idõ rövidsége, mind rendezés mind versenyzõi szempontból is.
Szerintem mindenképp jó, hogy nem lesz sprint, mert mint ahogy Te is írtad biztos vagyok benne, hogy megosztotta volna a nézõket, így pedig mindenki jöhet Borsod Rallyra
kikiny! Borsod rallyval egyidõben tervbe volt, egy Baz.-megyei sprint forduló is. Ez a két rendezvény -minden bizonnyal- megosztotta volna a nézõket, ám pár nappal ezelõtt a sprint honlapjának naptárából, eltünt az aug. 20.-i verseny. (minden különösebb komment nélkül)
Valoszínû erre a sprintre célzott rozi64, csak Õ még akkor nem tudta, hogy....
viperafans! Igazad van, bizonyára Jacsó "intézte" azt az árvizet ami elmosta a tervezett murvagyorsot de még az erdõtüzet is. A rallyfalut is bizonyára az õ ötlete volt, csak Koko lenyúlta. Van még egyéb ilyen kényszerképzeted is?
RealX! Nem vagyok jóba a Jacsóval, inkább a másik nemhez vonzodok.... (és nem mutatok neki semmit)
Trixie, rozi64, köszi.
Erre egy igen egyszerû megoldás lett volna a viperafans által írt nyírség-Kassa Rally, amin ugye még csatlakozott volna a szlovák mezõny, ami megint csak nemsok, de azért együtt már csak nem 55 autó és ott S2000bõl is több van, a WRC-krõl nem is beszélve...
Miskolc rallyra 1. osztályba 80 nevezõ volt,de csak 62 autó indult el!Itt van kõkemény 56 nevezõnk,mennyien fognak ebbõl rajthoz állni,már csak ez a kérdés???????
Szerintetek azért nincs sok nevezõ, mert haragszanak az MNASZ-re, Jacsóra, az ellenfelekre, vagy netán a nézõkre? Nem lehet az, hogy így év vége felé a büdzsé már nem adja ki a hátralévõ két futamra? Lehet olyan is akinél már nem oszt nem szoroz, és csak Pécsett akarnak egy jóízût autózni? Akinek ez tetszik megnézi, akinek a sprint kell, az arra megy ki. Ez ilyen egyszerû.
A tisztelt vezetésnek kellene elgondolkodnia, és azoknak akik erõltették ezt a viadalt. (ami addig lett volna fontos még van esély S2000 bajnoki címre...)
Ezzel így vagyok én is: amíg nem írják ki, hogy önkéntes segítõket keresnek addig reménykedek De ha csak azon múlna, önkéntes segítõnek is elmennék!
Szívbõl remélem nem kell majd újra ilyet csinálnunk!
R.I.P. Zemplén Rally...
gyerekek! szorítsunk nagyon, hogy minden rendben menjen, mert már annyira nagyon nagyon várom azt a hétvégét!!!!! veszprémet is jól megszívtam.....direkt úgy választottam külföldi utat már tavasszal, hogy minden rallyra el tudjak menni....erre nem korábbra tették egy héttel? :D ez az én formám :o))))
szóval hátha ez most nagyon bejön, és még ucccccsó pillanatban helyre áll a rend, és még 50-en beneveznek orb-re és r2-re is :o)
fel a fejjel! fõ az optimizmus!
jóccakát!
Hát azt hiszem jacsó úr ezt a versenyt rendesen elk*rta!
Ortodox, nem értelek miért nem szúrták el ezt a versenyt?
10 nappal vagyunk a rally elõtt és még nem tudjuk milyen szakaszok lesznek, van kemény 56 szál ORB nevezõ és 30 szál R2 nevezõ...
Jacsó már Miskolc rallyn leszerepelt, feleslegesen véded talán olyan jóban vagy vele? akkor mutasd meg neki, hogy kell versenyt rendezni!
Juj, tényleg...
Én még nem láttam összesen 55 OB és 30 Rally 2 nevezõt versenyre.
Mondjuk én pont a közelben leszek.
Lehet, hogy kinézünk. De lehet, hogy inkább jövünk haza
Elég gáz a nevezési lista. Hogyha tényleg egyszerre lesz a rallysprinttel, akkor erõsen elgondolkodok hova menjek, ennyi nevezõért nem biztos, hogy érdemes elmenni. A mostani sprinten többen voltak...
Pedig Turi Tomi a kedvencem, de...